ŘÍJEN 2017

1. - 7.10.  LOGICKÁ OLYMPIÁDA - ŽÁCI PRVNÍHO STUPNĚ

2. - 6.10.  ČTENÁŘSKÝ MARATON

                 2.10. V.A - 8.00 hod.; V.B - 11.00 hod.

                 2.10. IV.A - 16 hod.

4.10.         PLAVE CELÉ MĚSTO - PLAVECKÁ SOUTĚŽ MĚST - od 8.00 hod.

5.10.         PROTIDROGOVÝ PROGRAM MěP BOHUMÍN - ŽÁCI ŠESTÝCH TŘÍD /6.B, C/

5.10.         KORFBAL - V RÁMCI VÝUKY TV - 3.B, 5.A,B

8. - 14.10. LOGICKÁ OLYMPIÁDA - ŽÁCI DRUHÉHO STUPNĚ

10.10.       SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - ŽÁCI PÁTÝCH TŘÍD - 8.00 - 13.30 hod.

16.10.       K3 BOHUMÍN - "ZLODĚJKA KNIH" - 6. - 9. roč. - 8.00 hod. - 50,- Kč

17.10.       MĚSTSKÉ KOLO V PLAVÁNÍ - 8.00 hod. - výběr žáků

19.10.       FRISBEE - výběr žáků - sportovní soutěž Ostrava - 8.00 hod.

20. - 21.10.    PARLAMENTNÍ VOLBY

                  ÚPRAVA VÝUKY: 1. - 3. roč. - do 11.40 hodin

                                            4. - 5. roč. - do 12.00 hodin

                                            6. - 7. roč. - do 12.20 hodin

                                            8. - 9. roč. - do 12.35 hodin

25.10.      OCHRANA ČLOVĚKA ZA MIMOŘÁDNÝCH UDÁLOSTÍ

26. - 27.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ   


ZÁŘÍ 2017

4.9.             SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

5.9. - 6.9    TŘÍDNICKÉ PRÁCE - ROZDÁNÍ UČEBNIC, OČMU, POKOS, GRAMOTNOSTI

6.9.             UKÁZKOVÉ HODINY ANGLICKÉHO JAZYKA - II.ABC

7.9.             TŘÍDNÍ SCHŮZKY - PRVNÍ A ŠESTÉ TŘÍDY - 15.00 hod.

7.9.             VÝUKA PODLE PRAVIDELNÉHO ROZVRHU

13.9.           "SEBEPOZNÁNÍ" PŘEDNÁŠKA PRO ŽÁKY DEVÁTÝCH TŘÍD

18.9.            PROTIDROGOVÝ PROGRAM MěP BOHUMÍN - ŽÁCI SEDMÝCH TŘÍD

18.9. - 21.9. ADAPTAČNÍ POBYT ŽÁKŮ ŠESTÝCH TŘÍD - HORNÍ LOMNÁ

20.9.            FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ

21.9.            K3 BOHUMÍN - "JAK JSME HRÁLI ČÁRU" - 8. a 9. roč. - 50,- Kč - 8.30 hod. 

25.9.            PROTIDROGOVÝ PROGRAM MěP BOHUMÍN - ŽÁCI OSMÝCH TŘÍD

26.9.            K3 BOHUMÍN - "MATYLDA ZASAHUJE" - 1. - 5. roč. - 60,- Kč - 8.30 hod.

26.9.            PROTIDROGOVÝ PROGRAM MěP BOHUMÍN - ŽÁCI DEVÁTÝCH TŘÍD

27.9.            DEN BRANNÉ VŠESTRANNOSTI - 8.15 hod. - výběr žáků

28.9.            STÁTNÍ SVÁTEK

29.9.            DEN VOLNA UDĚLENÝ ŘEDITELEM ŠKOLY dle § 24 odst. 2 ŠKOLSKÉHO ZÁKONA             



ČERVEN 2017

1.6.             MDD - I. st. - sportovní stanoviště na školním dvoře

                             II. st. - projektová výuka SVĚT TECHNIKY OSTRAVA

                              9. r. - pomoc při zajištění stanovišť na školní dvoře

1.6.             SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ REGENEROVANÉ ZAHRADY MŠ SMETANOVA

2.6.             ŠKOLNÍ VÝLET - II.B, III.B, VI.B

6.6.             MISTROVSTVÍ ČR - FINANČNÍ SVOBODA - PRAHA - od 9.00 hod.

6.6.             ŠKOLNÍ VÝLET - I.B, II.A

6.6.             TŘÍDNÍ SCHŮZKY A KONZULTACE - ČAS DLE JEDNOTLIVÝCH TŘÍD

7.6.             ŠACHOVÁ OLYMPIÁDA - žáci I. st. - DDM Bohumín - 9.00 - 12.00 hod.

7.6.             ŠKOLNÍ VÝLET - VII.A 

8.6.             PŘIJETÍ NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ IX. TŘÍD STAROSTOU MĚSTA - 15.00 hod.

9.6.             FOTBALÁČEK - turnaj žáků 1. a 2. tříd - 8.00 hod.

9.6.             ATLETICKÝ PŘEBOR - výběr žáků - 8.00 hod.

12.6.           EVVO KONFERENCE - GYMNÁZIUM BOHUMÍN - 8.00 hod.

12.6.          ŠKOLNÍ VÝLET I.C a III.A

12.6.          VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - IV.A - 8.00 - 12.30 hod.

13.6.          VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - IV.B - 8.00 - 12.30 hod.

15.6.          KORFBALOVÝ TURNAJ - 8.30 hod.

15.6.          ŠKOLNÍ VÝLET - I.A, IV.A, V.B, VI.A, VIII.A

15.6.          K3 BOHUMÍN - RADOST A IMPULS - I. st. - 8.15 hod. - 40,- Kč

16.6.          K3 BOHUMÍN - RADOST A IMPULS - II. st. - 8.15 hod. - 40,- Kč

22.6. - 29.6.     TŘÍDNICKÉ PRÁCE - ÚPRAVA ORGANIZACE VÝUKY

                  I. st. : I. - III. r.          do 11.40 hod.

                           IV. - V. r.          do 12.00 hod.

                  II. st. : VI. - VII. r.      do 12.30 hod.

                             VIII. - IX. r.     do 12.45 hod. 

22.6.          ŠKOLNÍ VÝLET - VII.B

22.6.          BOHUMÍNSKÝ REKORD - BIM BAM - OD 10.00 HODIN 

23.6.          PLANETÁRIUM OSTRAVA - IX.AB - 8.00 HOD.

26.6.          PLAVECKÝ DEN - 10.00 - 12.00 hod. - IV. a V.r

28.6.          PLAVECKÝ DEN - 10.00 - 12.00 hod. - VI. a VII. r

28.6.          ROZLOUČENÍ S ŽÁKY DEVÁTÝCH TŘÍD - K3 BOHUMÍN - 15.00 hod.

30.6.          ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ

   



KVĚTEN 2017

4.5.             KNIHOVNA - BESEDA SE SPISOVATELEM - I.ABC - 8.15 HOD. - 30 Kč

4.5.             KNIHOVNA - BESEDA SE SPISOVATELEM - II.AB - 10.45 HOD. - 30 Kč

8.5.             BĚH ULICEMI MĚSTA

10.5.           DOPRAVNÍ VÝCHOVA - ŠKOLNÍ KOLO

10.5.           ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ - PRODEJ KYTIČEK - 20 Kč

11.5.           DOPRAVNÍ VÝCHOVA - MĚSTSKÉ KOLO

11.5.           ZÁPIS DĚTÍ V MŠ - 10.00 - 15.00 HOD.

11.5.           ŠKOLNÍ SBOR - VYSTOUPENÍ V BOBŠI - 9.45 HOD.

17.5.           PYTHAGORIÁDA - OKRESNÍ KOLO - GYMNÁZIUM BOHUMÍN - 8.00 HOD.

18.5.           DOPRAVNÍ VÝCHOVA - OKRESNÍ KOLO 

22.5.           K3 - STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI - IV. - VII. TŘ. - 8.15 HOD. - 60 Kč

23.5.           K3 - POVÍDÁNÍ O PEJSKOVI A KOČIČCE - III. TŘ. + St. BOHUMÍN 

                   8.15 HOD. - 55 Kč

24.5.           FINANČNÍ GRAMOTNOST - VÝBĚR VIII. A IX. ROČNÍK - ZŠ ČSA

25.5.           ZDRAVÉ ZUBY - SOUTĚŽ - 10.00 HODIN - I. STUPEŇ

25.5.           MINIKOPANÁ - MĚSTSKÉ KOLO - 8.00 HODIN

26.5.           FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ - 8.00 HOD. - 30 Kč

1.6.             DEN DĚTÍ - I. ST. - ŠKOLNÍ ZAHRADA, II. ST - SVĚT TECHNIKY /VI. - VIII. R/

  



DUBEN 2017

27.3. - 7.4.  ŠKOLA V PŘÍRODĚ KARLOV POD PRADĚDEM - II.AB, IV.A, V.A +St. BOHUMÍN

5.4.              ZPĚVÁČEK - REGIONÁLNÍ KOLO

5.4. - 6.4.    ZÁPIS DĚTÍ DO PRVNÍCH TŘÍD - 12.00 - 17.00 HOD.

6.4.              VOLEJBAL - STARŠÍ ŽÁKYNĚ - 8.30 HOD.

10. - 20.4.   KROUŽEK "ŠKOLÁK" - ZAPSANÍ ZÁJEMCI

11.4.            VOLEJBAL - STARŠÍ ŽÁCI - 8.30 HOD.

12.4.            PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA STŘEDNÍ ŠKOLY  - IX. ROČNÍK - 1. TERMÍN

12.4.            PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, ETIKA, GRAMOTNOST

12.4.            RYTMICKÉ CVIČENÍ "BIMBAM" - REKORD ŠKOLY

13.4.            VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

18.4.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 16.00 HOD.

19.4.            PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA STŘEDNÍ ŠKOLY - IX. ROČNÍK - 2. TERMÍN

21.4.            PROJEKTOVÝ DEN - DEN ZEMĚ

27.4.            ŠKOLNÍ LIGA - MINIHÁZENÁ - 8.00 HODIN

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ


BŘEZEN 2017

1.3.              ČESKÁ TELEVIZE - NATÁČENÍ - DOLNÍ VÍTKOVICE - VIII.A + IX.A

4.3.              MAŠKARNÍ PLES ŽÁKŮ - 14.00 - 18.00 HODIN - TĚLOCVIČNA ŠKOLY

                    WIKIHO BUBLINKOVÝ KARNEVAL S MIMONI

5.3. - 11.3.  LYŽAŘSKÝ VÝCVIK - SLOVENSKO - MALINO BRDO - IV. - IX. ROČNÍK

8.3.              ZPĚVÁČEK - MĚSTSKÉ KOLO - MARYŠKA - 10.00 HODIN

13.3. - 17.3. JARNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

22.3.            K3 BOHUMÍN - NA KOUZELNÉM PALOUČKU - 1. a 2. ROČNÍK

                    + St. BOHUMÍN - 8.20 HOD. - 60,- Kč

23.3.            K3 BOHUMÍN - MAGICKÝ HLAS REBELKY - 8. a 9. ROČNÍK - 8.15 HOD. - 50,- Kč

27.3. - 7.4.  ŠKOLA V PŘÍRODĚ KARLOV POD PRADĚDEM - II.AB, IV.B, V.A + St. BOHUMÍN

31.3.            DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 9.00 - 16.00 HOD. - VSTUP KAŽDOU CELOU

5.4. - 6.4.    ZÁPIS DĚTÍ DO PRVNÍCH TŘÍD - 12.00 - 17.00 HODIN 


ÚNOR 2017

1.2.              OLYMPIÁDA Z ČESKÉHO JAZYKA - OKRESNÍ KOLO

2.2.              SKOK VYSOKÝ - MĚSTSKÉ KOLO /ZŠ ČSA/ - 8.00 hod.

2.2.              TESTOVÁNÍ - VÝCHOVNÉ STYLY PRARODIČŮ - 8. a 9. roč. -13.30 hod.

3.2.              POLOLETNÍ PRÁZDNINY

14.2.            EXIT TOUR - preventivní program - 6. až 9. roč. - od 8.00 hod.

15.2.            RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO

15.2.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY K USMĚVAVÉMU LYŽOVÁNÍ - 15.30 hod. - učebna 7.A 

16.2.            BASKETBAL - MĚSTSKÉ KOLO - st. chlapci - 8.00 hod.

20.2.            VESLOVÁNÍ - SŠ BOHUMÍN - ukázka - 6. až 9. roč. dle rozpisu

21.2.            ZPĚVÁČEK - ŠKOLNÍ KOLO

21.2.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY K ŠvP KARLOV - 15.30 hod. - II.AB, IV.A, V.A + St. Boh.

22.2.            RECITAČNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ KOLO

23.2.            LOUTKOVÉ DIVADLO OSTRAVA - IV.AB - 10.30 hod. - 50,- Kč

23.2.            BASKETBAL - MĚSTSKÉ KOLO - st. žákyně - 8.00 hod.

24.2.            TANČÍ KATES - III.AC, IV.AB, V.ABC, VI. - IX. roč. - 9.00/11.00 hod. - 30,- Kč  

27.2.            USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ MŠ i ZŠ - zahájení / do 3.3.2017 /

28.2.            ŠKOLENÍ BOZP - účastníků LVVZ Malino Brdo - 10.00 hod. - předsálí

4.3.              MAŠKARNÍ PLES - 14.00 hod. - WIKIHO BUBLINKOVÝ KARNEVAL S MIMONI


LEDEN 2017

3.1.               ZAHÁJENÍ VÝUKY DLE ROZVRHU

5.1.               TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 16.00 hodin

18.1.             MĚSTSKÉ KOLO JAZYKOVÉ SOUTĚŽE - ZŠ BENEŠOVA - 13.30 hod.

26.1.             K3 BOHUMÍN - "TRAPAS NEPŘEŽIJU!" - 6. - 9. roč. - 8.15 hod. - 50,- Kč

26.1.             K3 BOHUMÍN - "KŘOUPAT ZDRAVĚ DÁ SE HRAVĚ!" - I. stupeň + St. Boh.

                     11.00 hod. - 50,- Kč

25.1.             ME V KRASOBRUSLENÍ - ČEZ ARÉNA OSTRAVA - 12.00 - 16.00 - 5.B, 8.A

26.1.             DDM - ŠKOLNÍ MINIHÁZENÁ - 3.kolo - výběr žáků

27.1. - 2.2.   PYTHAGORIÁDA -matematická soutěž - výběr 6. - 8. ročník

31.1.             PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, GRAMOTNOST, TONDA OBAL - EKO

31.1.             ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ

3.2.               POLOLETNÍ PRÁZDNINY


PROSINEC 2016

2.12.             BURZA ŠKOL OSTRAVA - IX.B

2.12.             HOKEJOVÝ KLUB BOHUMÍN - BRUSLENÍ SE SOUTĚŽEMI - 9.00 - 11.40 hod.

                     VÝBĚR ŽÁKŮ 3. - 5. ročník

5.12.             EKOKONFERENCE - prezentace žáků - GYMNÁZIUM OLGY HAVLOVÉ

5.12.             MIKULÁŠ VE ŠKOLE

7.12.             DOMOV SENIORŮ - DÍLNIČKY - VIII.A - 14.00 - 15.20 hod.

8.12.             SILOVÝ ČTYŘBOJ - GYMNÁZIUM BOHUMÍN - OD 8.00 hodin

12.12.           VÁNOČNÍ KONCERT - GENERÁLKA - PRVNÍ SKUPINA - 8.30 - 10.15 hod.

12.12.           VÁNOČNÍ KONCERT - GENERÁLKA - DRUHÁ SKUPINA - 10.30 - 12.00 hod.

12.12.           ENERGY-BOX - UKÁZKOVÉ HODINY FYZIKY - VI. A - 3. vyuč. hodina

                                                                                          VI. B - 4. vyuč. hodina

                                                                                          IX. A - 5. vyuč. hodina

                                                                                          IX. B - 6. vyuč. hodina

13.12.           AEROBIC - MĚSTSKÉ KOLO - OD 8.00 hodin

13.12.           VÁNOČNÍ KONCERT - GENERÁLKA - PRVNÍ SKUPINA - 8.30 - 10.15 hod.

13.12.           VÁNOČNÍ KONCERT - GENERÁLKA - DRUHÁ SKUPINA - 10.30 - 12.00 hod.

13.12.           VÝUKA ŽÁKŮ I. STUPNĚ A ÚČINKUJÍCÍCH Z II. STUPNĚ DO 11.40 hod.

13.12.           VÁNOČNÍ KONCERT - VYSTOUPENÍ PRVNÍ SKUPINY - 15.30 hod.

13.12.           VÁNOČNÍ KONCERT - VYSTOUPENÍ DRUHÉ SKUPINY - 17.00 hod.

16.12.           KORFBAL - OD 10.00 HOD. - 3.B, 9.AB, ŠD - HODINA POHYBU NAVÍC

19.12.           ÚŘAD PRÁCE KARVINÁ - IX.AB - VOLBA POVOLÁNÍ

19.12.           VÁNOČNÍ BESÍDKA ŽÁKŮ ZŠ STARÝ BOHUMÍN - 15.30 hod.

20.12.           ŠKOLNÍ KOLO ETICKÉ SOUTĚŽE 

22.12.           PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, ETIKA, VÁNOČNÍ TRADICE,...

                     ÚPRAVA ORGANIZACE VÝUKY: 1. - 3. roč. - 8.00 - 11.40 hod.

                                                                     4. - 5. roč. - 8.00 - 12.00 hod.

                                                                     6. - 7. roč. - 8.00 - 12.15 hod.

                                                                     8. - 9. roč. - 8.00 - 12.35 hod. 

23.12. - 2.1. VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

3.1.2017      ZAHÁJENÍ PRAVIDELNÉ VÝUKY V ROCE 2017

5.1.2017      TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 16.00 hodin     




ZÁŘÍ 2016

1.9.               ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU - 8.00 HOD.

                     UKONČENÍ VÝUKY: I.stupeň v 9.40 hod.

                                                  II. stupeň - 6. - 7. roč. - 9.50 hod.

                                                                    8. - 9. roč. - 10.00 hod.

                     Obědy se vydávají od 9.40 hod.

2.9.               TŘÍDNICKÉ PRÁCE

                     UKONČENÍ VÝUKY: I. stupeň - 1. roč. - 9.40 hod.

                                                                    2. - 3. roč. - 10.45 hod.

                                                                    4. - 5. roč. - 11.20 hod.

                                                  II. stupeň - 6. - 7. roč. - 11.40 hod.

                                                                    8. - 9. roč. - 12.00 hod.

2.9.               NÁBOR ŽÁKŮ - ŠACHY - 1. a 2. roč. - výuka probíhá v rámci aktivit ŠD

5.9.               VÝUKA DLE PRAVIDELNÉHO ROZVRHU

                     ŽÁCI PRVNÍCH TŘÍD MAJÍ V TÝDNU OD 5.9. DO 9.9. VÝUKU VŽDY DO 10.45 HOD.

6.9.               TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 1. a 6. roč. - 15.00 hod.

6.9.               NÁBOR DĚVČAT - BASKET - 2. až 5. roč.

9.9.               LOUTKOVÉ DIVADLO OSTRAVA - 2. roč. - 8.30 hod.

12.9. - 16.9.           ŠKOLA V PŘÍRODĚ - 6. roč. - HORNÍ LOMNÁ - EXCELSIOR

14.9.             LOUTKOVÉ DIVADLO OSTRAVA - 3. roč. - 8.30 hod.

20.9.             FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ

20.9.             LOUTKOVÉ DIVADLO OSTRAVA - 5. roč. - 8.30 hod.

22.9.             PROJEKTOVÝ DEN - PREVENCE RIZIKOVÝCH JEVŮ - 5. a 6. roč. /CELNÍ SPRÁVA/

27.9.             BRANNÝ ZÁVOD HLÍDEK NA GLIŇOČI

29.9.             "BEREŠ, ZEMŘEŠ" - PREVENTIVNÍ PROGRAM PRO ŽÁKY SEDMÝCH TŘÍD


ŘÍJEN 2016

1. - 7.10.     LOGICKÁ OLYMPIÁDA - I. STUPEŇ - KATEGORIE A

8. - 14.10.   LOGICKÁ OLYMPIÁDA - II. STUPEŇ - KATEGORIE B

3. - 6.10.     ČTENÁŘSKÝ MARATON - K3 KNIHOVNA

3.10.            PROTIDROGOVÝ VLAK - IX.AB

4.10.            PROTIDROGOVÝ VLAK - VII.A

5.10.            PROTIDROGOVÝ VLAK - VI.AB, VII.B, VIII.AB 

5.10.            PLAVE CELÉ MĚSTO - III. - VIII. ROČNÍK

5.10.            EXKURZE OSVĚTIM - PROJEKT ZRCADLO ŽIVOTA - IX.AB

5.10.            DEN ŘEMESEL - NÁMĚSTÍ BOHUMÍN - VIII.AB 

6.10.            PROTIDROGOVÝ VLAK - V.BC

7.10.            VOLBY 2016

                    ÚPRAVA VÝUKY : 1. - 3. ROČNÍK       11.40 HOD.

                                               4. - 5. ROČNÍK       12.00 HOD.

                                               6. - 7. ROČNÍK       12.20 HOD.

                                               8. - 9. ROČNÍK       12.35 HOD.

11.10.          PLAVECKÉ ZÁVODY

12.10.          PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

12.10.          DLOUHÉ ŠTAFETOVÉ BĚHY - 14.00 HOD.

19.10.          K3 BOHUMÍN - "MY TŘI NEBO NIKDO" - VIII.AB, IX.AB - 50,- Kč

19.10.          OKRESNÍ KOLO V PLAVÁNÍ

24.10.          DDM - ŠKOLNÍ MINIHÁZENÁ - 2. - 4. ROČ.

25.10.          PROJEKTOVÝ PŮLDEN - OCHRANA ČLOVĚKA

26. - 27.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY 


LISTOPAD 2016

2.11.            Šachy do škol - zahájení práce kroužků v MŠ a ŠD

3.11.            Superstar - odpolední finále v K3

7.11. - 11.11.  iBOBR - informatická olympiáda - 4. a 5. ročník

8.11.            Třídní schůzky - 16.00 hodin

9.11.            POKOS - den s armádou ČR pro žáky druhého stupně

                     /úprava výuky druhého stupně výuka probíhá 8.00 - 13.30 hod./

9.11.            K3 - O Šípkové Růžence - 1. stupeň - 8.15 hod.  - 55,- Kč

9.11.            iBOBR - informatická olympiáda - 8. a 9. ročník

10.11.          iBOBR - informatická olympiáda - 6. a 7. ročník

10.11.          MK - florbal - 4. a 5. ročník - hala Bospor - 8.30 hod.

11.11.          Den válečných veteránů - 11.00 - děti a žáci St. Bohumín

16.11.          MK - florbal - II. stupeň - hala Bospor - 8.30 hod.

18.11.          PROJEKTOVÝ DEN

                    I. stupeň - OČMÚ, ETIKA, GRAMOTNOST + plavání 5. roč.

                    II. stupeň - OČMÚ, ETIKA + EXKURZE dle tříd a rozpisu

18.11.          Vánoční focení

21.11.          TALENT ROKU - 15.30 hod.

22.11.          SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - 5.AC

25.11.          FINANČNÍ SVOBODA - městská soutěž - žáci II. stupně

26.11.          VÁNOČNÍ TRHY - vystoupení dětí ZŠ St. Bohumín    

28.11.          SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - 5.B

29.11.          K3 - Na slovíčko, pane doktore - 8. a 9. ročník - 11.00 hod. - 40,- Kč

30.11.          Krajské kolo v plavání - děvčata

30.11.          Divadlo loutek Ostrava - 6.AB a 7.AB - 55,- Kč