PROSINEC 2022

1.12.         MINIHÁZENÁ 3. - 4. roč. - výběr žáků - 8.30 hod.

1.12.         OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - výběr žáků - 11.50 až 12.35 hod.

1.12.         PROJEKTOVÝ DEN - MÍNUS NA PLUS S AMOSEM - 8.BC - 9.00 - 12.35 hod.

5.12.         MIKULÁŠSKÝ KONDIČNÍ VÍCEBOJ - výběr dívky 6. - 9. roč. - 8.00 - 12.30 hod.

5.12.         BESEDA - HASIČI - 2.A /8.00 hod./, 2.B /8.55 hod./, 6.A /10.00 hod./, 6.B /10.55 hod./

5.12.         MIKULÁŠ - 1. až 5. roč.

7.12.         NÁBOR - SŠ DAKOL - 13.40 hod.

8.12.         VÁNOČNÍ SILOVÝ ČTYŘBOJ - výběr chlapci 6. - 9. roč. - 8.00 - 12.30 hod.

12.12.       VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE - výběr žáků - 8.00 - 12.30 hod.

13.12.       VYSTOUPENÍ V KOSTELE - STARÝ BOHUMÍN - 15.00 hod.

14.12.       K3 - ŠLI PASTÝŘI DO BETLÉMA - 1. - 5. roč. + St. Bohumín - 8.30 hod. - 90,- Kč

14.12.       DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - SŠ BOHUMÍN

16.12.       DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - GYMNÁZIUM - 8.30 hod. - výběr žáků

19.12.       MINIHÁZENÁ 3. - 4. roč. - výběr žáků - 8.30 hod.

19.12.       PROJEKTOVÝ DEN - MÍNUS NA PLUS S AMOSEM - 8.A - 9.00 - 12.35 hod.

22.12.       PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, POKOS, ETIKA, DV, GRAMOTNOST

30.12.       SILVESTROVSKÝ BĚH - výběr a zájemci - 15.00 hod.

23.12.2022 - 2.1.2023  VÁNOČNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

LISTOPAD 2022

2.11.         FLORBAL 2. - 3 roč. - výběr žáků

4.11.         DIVADLO LOUTEK OSTRAVA - 4.AB - SMRT NA HRUŠCE - 10.30 hod.

7.11.         DIVADLO LOUTEK OSTRAVA - 5.AB - PLASŤÁCI ÚTOČÍ - 8.45 hod.

7. - 11.11. iBOBR - Bobřík informatiky - 3. - 7. ročník

8.11.         TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 16.00 hodin

9.11.         FLORBAL 4. - 5. roč. - výběr žáků

9. - 10.11. VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ - dárkový balíček - od 8.00 hodin

10.11.       FAKESCAPE - MEDIÁLNÍ GRAMOTNOST - náhrada za říjen

                 8.A /8.00 hod./ - 8.C /8.55 hod./ - 8.B /10.00 hod./

10. - 15.11 IT-SLOT - soutěž v logice a informatice - 8. - 9. ročník

11.11.       SOUTĚŽ ZOO OSTRAVA - 7.C + výběr žáků - 8.00 hodin

16.11.       BESEDA S HASIČI

                2.B /8.00 hod./ - 2.A /8.55 hod./ - 6.B /10.00 hod./  - 6.A /10.55 hod./

14. - 18.11 iBOBR - Bobřík informatiky - 8. - 9. ročník

18.11.       PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, POKOS, GRAMOTNOST

18.11.       ZŠ St. Bohumín - BESEDA MĚSTSKÁ POLICIE - 8.00 hod.

21.11.       ZUŠ Bohumín - výchovný koncert - 2.AB - 9.00 hodin - 30 Kč

21.11.       K3 - film "V síti" - 6.- 9. roč. - 8.15 hod. - 60 Kč

24.11.       FLORBAL - výběr žáků

25.11.       BURZA POVOLÁNÍ OSTRAVA - 9.ABC - 8.00 hodin

26.11.       VÁNOČNÍ JARMARK NA NÁMĚSTÍ T. G. M. - zapojení žáci

28.11 - 2.12. PROJEKTOVÝ TÝDEN - "MY A NAŠI SOUSEDÉ"

28.11.       SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - 5.BC - 8.00 hod.

29.11.       SETKÁNÍ SE STAROSTOU MĚSTA - 9.ABC 

                 9.A /8.15 hod,/ - 9.B /8.45 hod./ - 9.C /9.15 hod./

30.11.       SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - 5.A + 3. a 4. roč. ZŠ St. Bohumín - 8.00 hod.

30.11.       ODISBUS   -  3.B - 8.00 hod.

                                       3.A - 8.55 hod.

                                       6.B - 10.00 hod.

                                       6.A - 10.55 hod.

30.11.       BESEDA S KRONIKÁŘEM MĚSTA BOHUMÍN - 4.B /8.55 hod./ - 4.A /10.00 hod./

ŘÍJEN 2022

1. - 7. 10.  LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci prvního stupně /3. - 5. roč./

4.10.         PO DRÁZE KU PRAZE - žáci IX.A - exkurze

5.10.         PLAVE CELÉ MĚSTO - plavci ze třetích až devátých tříd

5.10.         VELETRH SOCIÁLNÍCH SLUŽEB - neplavci osmých a devátých tříd

6.10.         VZPÍRÁNÍ - ukázka spojená s náborem - žáci 4. a  5. tříd

10. - 14.10. LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci druhého stupně

11.10.        PO DRÁZE KU PRAZE - žáci IX.C - exkurze

11.10.        DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - 5.A - 8.00 hod.

12.10.        DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - 5.B - 8.00 hod.

12.10.        PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN -  výběr žáků 8. a 9. ročník

13.10.        DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - 5.C - 8.00 hod.

14.10.        PROJEKT 72 HODIN - zapojené třídy druhého stupně

17. - 21.10. PYTHAGORIÁDA

20.10.        FAKESCAPE - MEDIÁLNÍ GRAMOTNOST

                  8.A /8.00 hod./ - 8.B /8.55 hod./ - 8.C /10.00 hod./

20.10.        FLORBAL - O POHÁR STAROSTY - výběr žáků 7. - 9. ročník

26. - 27.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY DĚTÍ

 

ZÁŘÍ 2022

1.9.           SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

                 8.00 hod.             SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

                 MALOTŘÍDNÍ ZŠ STARÝ BOHUMÍN ZAHAJUJE V 8.00 hod.

                 UKONČENÍ VÝUKY:       I. st.                          09.40 hod.

                                                         II. st.   6. – 7. roč.      09.50 hod.

                                                                    8. – 9. roč.      10.00 hod.

3.9.     TŘÍDNICKÉ PRÁCE - ŠKOLNÍ ŘÁD, ROZDÁNÍ UČEBNIC, OČMÚ, POKOS, ETIKA...

                  UKONČENÍ VÝUKY:

                        I. st.     1. roč.              9.40 hod.                    II. st.   6. – 7. roč.       12.35 hod.

                                    2. roč.             10.45 hod.                              8. – 9. roč.       12.45 hod.

                                    3. – 5. roč.      11.40 hod.

5.9.           VÝUKA DLE PRAVIDELNÉHO ROZVRHU

5. - 9.9.    VÝUKA ŽÁKŮ PRVNÍCH TŘÍD DO 10.45 hod. - ADAPTAČNÍ TÝDEN

6.9.           TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE ŽÁKŮ PRVNÍCH A ŠESTÝCH TŘÍD - 15.30 hod.

13. a 14.9.       FOTOGRAFOVÁNÍ ŽÁKŮ PRVNÍCH TŘÍD

19. - 22.9.        ADAPTAČNÍ POBYT ŽÁKŮ ŠESTÝCH TŘÍD

21.9.                DEN ŘEMESEL - 9.ABC

23.9.                SVĚTOVÝ DEN JAZYKŮ

23. - 24. 9.       VOLBY 2022 - v pátek úprava výuky:

                            1. - 3. ročník - do 11.40 hod.

                            4. - 5. ročník - do 12.00 hod.

                            6. - 7. ročník - do 12.20 hod.

                            8. - 9. ročník - do 12.35 hod.

27.9.                DIVADLO LOUTEK OSTRAVA - HRNEČKU VAŘ - 2. ročník

28.9.                STÁTNÍ SVÁTEK

 

ČERVEN 2022

1. 6.                   DEN DĚTÍ 

1. 6.                VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - 4.B - 8.00 hod.

2. 6.                ŠKOLNÍ VÝLET - KUNÍN - 1.BC + 5.B

3. 6.                K3 - KATES - I. st. + St. Bohumín - 9.00 hod. - 50,- Kč

                                             II. st. - 10.30 hod. - 50,- Kč

6. 6.                ŠKOLNÍ VÝLET - 7.A - BESKYDY - SKALKA

7. 6.                K3 - BAMBITKA 2 - 2. - 5. roč. + St. Bohumín - 8.15 hod. - 60,- Kč

7. 6.                DIVADLO LOUTEK - KOCOUREK MODROOČKO - 1.ABC - 9.40 hod. - 60,- Kč

7. 6.                KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ - výběr žáků 8.ABC - 8.00 hod. 

7. 6.                ŠACHIÁDA - výběr žáků - 9.00 hod.

7. 6.                SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍHO ČTENÁŘE - výběr žáků - 8. 30 hod.

8. 6.                ŠANCE PRO KAŽDÉHO ŽÁKA - výběr žáků - 8.15 hod.

8. 6.                EXKURZE FARMA BEZDÍNEK - 7.AC - 9.00 hod. a 7.B - 10.30 hod.

10. 6.              BESEDY - PREVENCE - ZUBNÍ HYGIENA - 5.AB, 1.AB

10. 6.              GYMNÁZIUM - BÁDÁME SPOLEČNĚ - výběr žáků 8.tříd - 9.30 hod.

13. 6.              MIMOŘÁDNÝ ZÁPIS DĚTÍ A ŽÁKŮ - LEX UKRAJINA - 13.00 - 16.00 hod.

14. 6.              MIMOŘÁDNÝ ZÁPIS DĚTÍ A ŽÁKŮ - LEX UKRAJINA - 13.00 - 16.00 hod.

15. 6.              ŠKOLNÍ VÝLET - OSTRAVA - HALDA EMA - 8.A

15. 6.              BESEDY - PREVENCE - ZUBNÍ HYGIENA - 4.ABC, 1.C

16. 6.              KONCERT DĚTI DĚTEM - 4.B, 5.AB - 8.55 hod.

                                                                - 4.AC - 10.10 hod.

20. 6.              PROJEKTOVÝ DEN - ŠKOLA V POHYBU

21. 6.              PROJEKTOVÝ DEN MIMO ŠKOLU - HUBERT - 7.45 hod.

                       /HUKVALDSKÝ ENVIRONMENTÁLNÍ RESORT/ - 3.AB

21. 6.              UZAVŘENÍ KLASIFIKACE ZA DRUHÉ POLOLETÍ 

21. 6.              PŘIJETÍ NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ DEVÁTÝCH TŘÍD STAROSTOU MĚSTA - 15.00 hod.

22. 6.              ŠKOLNÍ VÝLET - ZOO OSTRAVA - 2.AB

22. 6.              ŠKOLNÍ VÝLET - ARCHEOPARK CHOTĚBUZ - 8.C

22. 6.              ŠKOLNÍ VÝLET - PRAHA - 9.B

23. 6.              FINANČNÍ GRAMOTNOST - výběr žáků 3. - 5. roč. - 8.00 hod.

23. 6.              ŠKOLNÍ VÝLET - ZOO LEŠNÁ - 6.ABC

24. 6.              BESEDY - PREVENCE - ZUBNÍ HYGIENA - 6.ABC

27. 6.              ŠKOLNÍ VÝLET - ZOO LEŠNÁ - 7.B, 8.B

27. 6.              ŠKOLNÍ VÝLET - PEVNOST POZNÁNÍ OLOMOUC - 7.C

27. 6.              ANGLIČTINA V AKCI I PRAXI - 8.AC

27. 6.              SPINKÁME VE ŠKOLE - 5.A

28. 6.              K3 - ROZLOUČENÍ S ŽÁKY DEVÁTÝCH TŘÍD - 15.00 hod.

30. 6.              ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ - OBĚDY SE VYDÁVAJÍ OD 9.00 hod. 

TŘÍDNICKÉ PRÁCE od 21. 6. do 29. 6.:

VÝUKA  I. st. KONČÍ: 1. - 3. roč.           11.40 hod.

                                    4. - 5. roč.            12.00 hod.

VÝUKA II. st. KONČÍ: 6. - 7. roč.           12.30 hod. 

                                    8. - 9. roč.            12.45 hod. 

KVĚTEN 2022

2. 5.                PŘEDNÁŠKY - HOLKY Z VENUŠE A KLUCI Z MARSU - 70,- Kč

                       8.ABC - DÍVKY - 10.55 hod.

                       8.ABC - CHLAPCI - 11.50 hod.

2. 5.                PŘEDNÁŠKY - TAK TO NECHCEŠ - 70,- Kč

                       9.B - 8.55 hod.

                       9.A - 10.00 hod.

4. 5.                BOHUMÍNSKÉ GRILOVÁNÍ - 8.ABC, 9.AB - 10.55 hod.

6. 5.                MASARYKŮV POHÁR - FINÁLE - výběr žáků - 8.00 hod.

6. 5.                DIVADLO LOUTEK - SMRT NA HRUŠCE - 4.ABC - 60,- Kč - 8.30 hod.

6. 5.                K3 - POVÍDKY Z DRUHÉ KAPSY - 6. - 9. roč. - 8.30 hod. - 80,- Kč

8. 5.                MÁJOVÝ BĚH  - výběr žáků

9. 5.                DOPRAVNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO - výběr žáků - 8.00 hod.

9. 5.                TESTOVÁNÍ ČŠI - ČJ - 9.A - 8.55 hod.

11. 5.              BESEDY - PREVENCE ZUBNÍ HYGIENY - 2.AB, 3AB

11. 5.              ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ - PRODEJ KYTIČEK - 20,- Kč

12. 5.              TESTOVÁNÍ ČŠI - ČJ - 9.B - 10.00 hod.

13. 5.              RADIBUDKY - 2.AB - od 8.00 hod.

13. 5.              EXKURZE - HASIČSKÁ ZBROJNICE - 6.ABC, 7.AB, 9.B 

14. 5.              MLADÁ PROSEČ - VYHODNOCENÍ CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE - výběr žáků

16. 5.              BESEDY - PREVENCE ŠIKANY - 2.B, 4.B, 7.A

16. 5.              TESTOVÁNÍ ČŠI - M - 9.A - 8.55 hod.

17. 5.              DIVADLO LOUTEK - MALÁ MÍNA ZMLSANÁ - 2.AB - 8.45 hod.

17. 5.              BESEDY - PREVENCE ŠIKANY - 6.C, 7.B, 8.A

18. 5.              BESEDY - PREVENCE ŠIKANY - 5.AB, 7.C

18. 5.              EXKURZE - DEN ZDRAVÍ ŠILHEŘOVICE  - výběr 8. roč.

18. 5.              DOPRAVNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žáků - 8.00 hod.

18. 5.              K3 - POJĎME S HÁDANKOU DO SVĚTA - první a druhý ročník - 10.00 hod.

19. 5.              ŠKOLNÍ VÝLET - PRAHA - 9.A

19. 5.              DIVADLO LOUTEK - HODINA KOMENSKÉHO - 5.AB - 60,- Kč - 10.30 hod.

19. 5.              TESTOVÁNÍ ČŠI - M - 9.B - 10.00 hod.

20. 5.              VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - ZŠ ST. BOHUMÍN - 8.00 hod.

20. 5.              FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ - 1. ČÁST - 8.00 hod.

23. - 27. 5.      PROJEKTOVÝ TÝDEN - ZELENÁ PRO PŘÍRODU

23. 5.              FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ - 2. ČÁST - 8.00 hod.

23. 5.              SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - 8.C - 8.00 hod.

23. 5.              PROJEKTOVÝ DEN MIMO ŠKOLU - HUBERT - 50,- Kč - 7.45 hod.

                       /HUKVALDSKÝ ENVIRONMENTÁLNÍ RESORT/ - 1.A a 4.A

24. 5.              K3 - DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ MARA - 12.30 hod. - 40,- Kč - 8.ABC, 9AB

24. 5.              EXKURZE - BM SERVIS - 2.AB - 8.45 hod.

25. 5.              EXKURZE - BARTOŠOVICE - 3.AB - 8.00 hod.

25. 5.              DOPRAVNÍ SOUTĚŽ - OKRESNÍ KOLO - výběr žáků - 8.00 hod.

26. 5.              K3 - JUMPING DRUMS - 80,- Kč - 3.AB + St. Bohumín - 8.30 hod.

                                                                             - žáci druhého stupně - 10.00 hod.

26. 5.              RADIBUDKY - 4.ABC - od 8.00 hod.

27. 5.              K3 - ZPÍVEJ - 1.ABC, 2.AB, 4.A - 8.15 hod. - 60,- Kč

27. 5.              ŠKOLNÍ VÝLET - AROMKA - 4.BC - 8.00 hod.

30. 5.              VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - 4.A - 8.00 hod.

30. 5.              SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - 8.B - 8.00 hod.

30. 5.              RECYKLACE OČIMA MLADÉHO VĚDCE - VODA - 6.A - 8.00 - 11.40 hod.

31. 5.              VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - 4.C - 8.00 hod.

31. 5.              RECYKLACE OČIMA MLADÉHO VĚDCE - VODA - 5.B - 8.00 - 11.40 hod.

31. 5.              FINANČNÍ SVOBODA - MĚSTSKÉ KOLO - 8.00 hod. 

31. 5.              ŠKOLNÍ VÝLET - LANDEK - ZŠ ST. BOHUMÍN - 8.00 hod.

31. 5.              TŘÍDNÍ SCHŮZKY - KONZULTAČNÍ DEN - 15. 30 hod.

                     

DUBEN 2022

1. 4.                ŠKOLNÍ PLES - 19.00 hodin

4. - 9. 4.          ŠKOLA V PŘÍRODĚ BĚLÁ POD PRADĚDEM - 4.AB + MŠ

4. 4.                PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

5. 4.                ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD - 13.00 - 17.00 hod.

6. 4.                PĚVECKÁ SOUTĚŽ ZPĚVÁČEK - výběr žáků

6. 4.                ZÁPIS DO PRVNÍCH TŘÍD - 13.00 - 16.00 hod.

7. 4.                PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

11. 4.              VELIKONOCE NA VALAŠSKU - 3.AB

11. 4.              PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

12. 4.              ŠKOLNÍ SBOR - VYSTOUPENÍ - výběr žáků - 9.30 hod.

12. 4.              PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - žáci IX. tříd

12. 4.              PŘÍPRAVNÝ KURZ ŠKOLÁK - 1. LEKCE - 15.00 hod.

13. 4.              PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - žáci IX. tříd

13. 4.              PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, POKOS, GRAMOTNOST, ETIKA

13. 4.              PŘÍPRAVNÝ KURZ ŠKOLÁK - 2. LEKCE - 15.00 hod.

14. - 18. 4.      VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

19. 4.              DIVADLO LOUTEK OSTRAVA - 6. a 7. roč. - 8.30 hod. - 60,- Kč + BUS

19. 4.              DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - 3.A

19. 4.              FINANČNÍ SVOBODA - 8.C - PROJEKTOVÝ DEN

19. 4.              PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - žáci V. tříd

19. 4.              TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 16.00 hodin

20. 4.              PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - žáci V. tříd

20. 4.              DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - 3.B

20. 4.              PŘÍPRAVNÝ KURZ ŠKOLÁK - 3. LEKCE - 15.00 hod.

21. 4.              PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

21. 4.              PŘÍPRAVNÝ KURZ ŠKOLÁK - 4. LEKCE - 15.00 hod.

22. 4.              FINANČNÍ SVOBODA - 8.A - PROJEKTOVÝ DEN

22. 4.              DEN ZEMĚ - PROJEKTOVÝ DEN

25. 4.              PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

26. 4.              FINANČNÍ SVOBODA - 8.B - PROJEKTOVÝ DEN

28. 4.              PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

 

BŘEZEN 2022

1. 3.                PLAVÁNÍ - 1.ABC - 10.00 hod.

1. 3.                RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO - 13.00 hod. - žáci II. stupně

2. 3.                RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO - 8.00 hod. - žáci I. stupně

3. 3.                PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

3. 3.                ŠKOLÁCI ČTOU DĚTEM V MŠ - výběr žáků - 10.00 hod.

4. 3.                DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 9.00 - 16.00 hod. - vstupy každou celou hodinu

7. 3. - 11. 3.    JARNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

14. 3.              PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

14. 3.              NÁVŠTĚVA ŽÁKŮ ZŠ BEZRUČOVA - 8.30 - 11.30 hod.

15. 3.              PLAVÁNÍ - 1.ABC - 10.00 hod.

15. 3.              RECITAČNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ KOLO - 13.00 - 18.00 hod. - výběr žáků

15. 3.              TŘÍDNÍ SCHŮZKY VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ - 4.AB - ŠKOLA V PŘÍRODĚ - 15.30 hod.

15. 3.              WEBINÁŘ PRO RODIČE BUDOUCÍCH PRVŇÁKŮ - 15.30 hod. - ON-LINE

17. 3.              PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

17. 3.              JAZYKOVÁ SOUTĚŽ BOHUMÍNSKÝCH ŠKOL - 14.00 hod. - výběr žáků

18. 3.              MATEMATICKÝ KLOKAN - výběr žáků

18. 3.              HRAJEME SI DIVADLO - 4.B, 5.A - 50 Kč

19. 3.              MAŠKARNÍ PLES PRO ŽÁKY I. STUPNĚ - 14.00 - 17.00 hod.

21. 3.              PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

21. 3.              PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ NA ČTENÁŘE - 8.15 hod.

21. 3.              ZPĚVÁČEK - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žáků

21. 3.              BESEDY - "ADAM A EVA"

                       6. roč. - dívky - 8.55 hod. /60,- Kč/

                       6. roč. - chlapci - 10.00 hod. /60,- Kč/  

                       7. roč. - dívky - 10.55 hod. /70,- Kč/

                       7. roč. - chlapci - 11.50 hod. /70,- Kč/

22. 3.              SCÉNICKÉ ČTENÍ - O RYBÁŘI A RYBCE - 3.B, 4.C, 5.B - 10.00 hod. /50 Kč/

                                                                                                    6. roč - 11.00 hod. /50 Kč/

24. 3.             PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

24. 3.             ŠACHIÁDA - 9.00 - 12.00 hod. - výběr žáků

28. 3.             PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

28. 3.             OLYMPIÁDA V ČESKÉM JAZYCE - OKRESNÍ KOLO - výběr žáků

28. 3.             HRAJEME SI DIVADLO - 4.A, 3.A - 50 Kč

31. 3.             PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

 

ÚNOR 2022

1. 2.                DIVADLO LOUTEK - RONJA, DCERA LOUPEŽNÍKA - 10.30 hod. 

3. 2.                PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

4. 2.                POLOLETNÍ PRÁZDNINY

7. 2.                TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

7. 2.                PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

8. 2.                PLAVÁNÍ - 1.ABC - 10.00 hod.

10. 2.              PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

14. 2.              TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

14. 2.              PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

15. 2.              PLAVÁNÍ - 1.ABC - 10.00 hod.

15. 2.              PLANETÁRIUM OSTRAVA - 6.C - 10.20 hod. - hrazeno z projektu

17. 2.              PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

21. 2.              TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

21. - 25. 2.      CELOŠKOLSKÝ PROJEKTOVÝ TÝDEN - "LETEM SVĚTEM"

21. 2.              PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

22. 2.              PLAVÁNÍ - 1.ABC - 10.00 hod.

23. 2.              ZEMĚPISNÁ OLYMPIÁDA - OKRESNÍ KOLO - výběr 

24. 2.              PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

28. 2.              TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

28. 2.              PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

 

LEDEN 2022

3. 1.              TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

3. 1.                  PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

4. 1.              TŘÍDNÍ SCHŮZKY - ON-LINE - 16.00  hod.

6. 1.               TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

6. 1 .             PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

10. 1.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

10. 1             PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

12. 1.            BESEDA - TRESTNÍ ODPOVĚDNOST - 8.ABC

13. 1.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

13. 1.            PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

17. 1.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

17. 1.            PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

20. 1.            PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

24. 1.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

24. 1.            PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

26. 1.            BESEDA - TRESTNÍ ODPOVĚDNOST - 9.AB

27. 1.            PLAVÁNÍ - 3.AB + St. BOHUMÍN - 8.00 hod.

31. 1.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

31. 1.            PLAVÁNÍ ŽÁKŮ - 2.AB - 8.00 hod.

31. 1.            PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, ETIKA, DV, GRAMOTNOST

31. 1.            POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ 

 

PROSINEC 2021

6. 12.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

6. 12.            MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

8. 12.            K3 - GUMP - 3. - 5. roč. - 8.15 hod. - 60,- Kč

8. 12.            K3 - GUMP - 6. - 7. roč. - 10.15 hod. - 60,- Kč

8. 12.            VÝSADBA ŠKOLNÍHO STROMU NA PĚŠÍ ZÓNĚ - 8.B - 11.40 hod.

9. 12.            LOGOPEDICKÝ VÝZKUM - výběr 2.A

13. 12.          TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

14. 12.          PLANETÁRIUM OSTRAVA - 6.AB - 10.20 hod. - hrazeno z projektu

20. 12.          TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

22.12.           PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, ETIKA, DV, GRAMOTNOST

22. 12.          ÚPRAVA VÝUKY TŘÍD 8.AB a 9.AB DO 13.30 hodin

23. - 31. 12.  VÁNOČNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

3. 1. 2022     ZAHÁJENÍ VÝUKY V NOVÉM ROCE

 

LISTOPAD 2021

1. 11.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

2. 11.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ ZE TŘÍD S UKONČENOU KARANTÉNOU

2. 11.            PYTHAGORIÁDA - VÝBĚR ŽÁKŮ 6. A 8. ROČNÍKU

3. 11.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ ZŠ STARÝ BOHUMÍN

3. 11.            PYTHAGORIÁDA - VÝBĚR ŽÁKŮ 7. A 9. ROČNÍKU

3. 11.            SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - 5.AB - 8.00 - 13.00 hod.

8. 11.            TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ DLE URČENÉHO HARMONOGRAMU

8. - 9. 11.      VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ /DÁRKOVÝ BALÍČEK/

8. - 12. 11.    iBOBR - KATEGORIE MINI - 4. a 5. ročník

8. - 12. 11.    iBOBR - KATEGORIE BENJAMIN - 6. a 7. ročník

9. 11.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY PROSTŘEDNICTVÍM dmSOFTWARU - 16.00 hod.

11. 11.           DEN VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ - ZŠ ST. BOHUMÍN - 11.00 hod.

11. - 15. 11.  IT-SLOT -  8. a 9. ročník

15. - 19. 11.  iBOBR - KATEGORIE KADET - 8.a 9. ročník

17. 11.          STÁTNÍ SVÁTEK

24. - 25. 11.  PROTIDROGOVÝ VLAK - VÝBĚR TŘÍD

 

ŘÍJEN 2021

1. - 7. 10.       LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci prvního stupně

8. - 14. 10.     LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci druhého stupně

3. - 8. 10.       ŠKOLA V PŘÍRODĚ - BĚLÁ - III.AB, IV.C + St. Bohumín

6. 10.             PLAVE CELÉ MĚSTO - 11.00  hod. - 8.A

8. - 9. 10.       VOLBY 2021 - v pátek úprava výuky:

                            1. - 3. ročník - do 11.40 hod.

                            4. - 5. ročník - do 12.00 hod.

                            6. - 7. ročník - do 12.20 hod.

                            8. - 9. ročník - do 12.35 hod.

14. 10.           K3 - Pavel Novák - 9.00 hod. - 1.ABC, 2.AB + St. Bohumín - 90,- Kč

26. 10.           PROJEKTOVÝ DEN - OČMU, POKOS, ETIKA, GRAMOTNOST

28. 10.           STÁTNÍ SVÁTEK

27. a 29. 10.  PODZIMNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

 

ZÁŘÍ 2021

1.9.           SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

                 7.25 - 9.00 hod.  TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ 2. - 9. ROČNÍK

                 9.00 hod.             SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ

                 MALOTŘÍDNÍ ZŠ STARÝ BOHUMÍN ZAHAJUJE V 8.00 hod.

                 10.30 hod.           TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ PRVNÍCH TŘÍD 

                 UKONČENÍ VÝUKY:       I. st.                          10.40 hod.

                                                         II. st.   6. – 7. roč.      10.55 hod.

                                                                    8. – 9. roč.      11.10 hod.

2. - 3.9.     TŘÍDNICKÉ PRÁCE - ŠKOLNÍ ŘÁD, ROZDÁNÍ UČEBNIC, OČMÚ, POKOS, ETIKA...

                  UKONČENÍ VÝUKY:

                        I. st.     1. roč.              9.40 hod.                    II. st.   6. – 7. roč.       12.30 hod.

                                    2. roč.             10.45 hod.                              8. – 9. roč.       12.45 hod.

                                    3. – 5. roč.      11.40 hod.

3.9.           TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE ŽÁKŮ PRVNÍCH A ŠESTÝCH TŘÍD - 15.30 hod.

6.9.           VÝUKA DLE PRAVIDELNÉHO ROZVRHU

6. - 10.9.   VÝUKA ŽÁKŮ PRVNÍCH TŘÍD DO 10.45 hod.

7.9.           TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE ŽÁKŮ PRVNÍCH A ŠESTÝCH TŘÍD - 15.30 hod.

9.9.           TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE ŽÁKŮ 3.AB, 4.C - 15.30 hod. - ŠKOLNÍ JÍDELNA

10.9.         WWW.KYBERSOUTEZ.CZ  - ZAHÁJENÍ NÁRODNÍ SOUTĚŽE - 5. - 9. ROČ.

10.9.         REGISTRACE ŽÁKŮ DO LOGICKÉ OLYMPIÁDY - 5. - 9. ROČ.

13.9.         A. Dudek – Nehulíme, kreslíme - BESEDA PRO ŽÁKY 8.ABC - 8.00 - 8.45 hod.

13. - 17.9.  ADAPTAČNÍ POBYT HORNÍ LOMNÁ - žáci šestých tříd

14. - 15.9   FOTOGRAFOVÁNÍ  PRVŇÁČKŮ

24.9.         SVĚTOVÝ DEN JAZYKŮ

29.9.         ČESKÝ DEN BOJE PROTI RAKOVINĚ - PRODEJ KYTIČEK

 

ŘÍJEN 2020

1. - 7.10.   LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci prvního stupně

2. - 3.10.   VOLBY 2020 - úprava organizace výuky:

                        1. - 3. roč. - do 11.40 hodin

                        4. - 5. roč. - do 12.00 hodin

                        6. - 7. roč. - do 12.20 hodin

                        8. - 9. roč. - do 12.35 hodin

5.10.         SVĚT TECHNIKY - VÝUKOVÝ PROGRAM - IX.A, V.B - ZRUŠENO

5.10.         PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ - 10.15 hod.

8. - 14.10. LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci druhého stupně

13.10.       VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - IV.A

14.10.       PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

14.10.       VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - IV.B

27.10.       OČMU, POKOS, ETIKA, GRAMOTNOST

                  4. a 5. vyuč. hodina - I. stupeň

                  4. - 6. vyuč. hodina - II. stupeň

28.10.        STÁTNÍ SVÁTEK 

29. - 30.10. PODZIMNÍ PRÁZDNINY DĚTÍ

       

ZÁŘÍ 2020

1.9.           SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

                 UKONČENÍ VÝUKY:       I. st.                            9.40 hod.

                                                         II. st.   6. – 7. roč.       9.50 hod.

                                                                    8. – 9. roč.      10.00 hod.

2. - 3.9.     TŘÍDNICKÉ PRÁCE - ŠKOLNÍ ŘÁD, ROZDÁNÍ UČEBNIC, OČMÚ, POKOS, ETIKA...

                  UKONČENÍ VÝUKY:

                        I. st.     1. roč.              9.40 hod.                    II. st.   6. – 7. roč.       12.30 hod.

                                    2. roč.             10.45 hod.                              8. – 9. roč.       12.45 hod.

                                    3. – 5. roč.      11.40 hod.

3.9.           TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE ŽÁKŮ PRVNÍCH A ŠESTÝCH TŘÍD - 15.30 hod.

4.9.           VÝUKA DLE PRAVIDELNÉHO ROZVRHU

4. - 9.9.     VÝUKA ŽÁKŮ PRVNÍCH TŘÍD DO 10.45 hod.

11.9.         FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ - FOTOSET - 160,- Kč   

21. - 24.9. ADAPTAČNÍ POBYT V PŘÍRODĚ - ŽÁCI ŠESTÝCH TŘÍD - HORNÍ LOMNÁ

25.9.         SVĚTOVÝ DEN JAZYKŮ

28.9.         STÁTNÍ  SVÁTEK

 

DUBEN 2020

1.4.           MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - ŠKOLA DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENA

 

BŘEZEN 2020

4.3.           ZUŠ - ZPĚV LIDOVÝCH PÍSNÍ - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žáků

5.3.           K3 BOHUMÍN - film "V SÍTI" - VII. - IX.. r. - 10.00 hod. - 20,- Kč

6.3.           K3 BOHUMÍN - divadlo THE ONLINES - VIII. - IX. roč. - 8.30 hod. - 65,- Kč

10.3.         OKRESNÍ KOLO - SKOK VYSOKÝ - HAVÍŘOV - chlapci - 13.00 hod.

11.3.         MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ - ŠKOLA UZAVŘENA

          

ÚNOR 2020

4.2.            BASKETBAL - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žáků - 8.00 hod.

5.2.            ŠKOLENÍ ÚČASTNÍKŮ LYŽAŘSKÉHO VÝCVIKU - 10.00 hod.

5.2.            PLAVÁNÍ - 9.00 - 10.00 - ZŠ St. BOHUMÍN

                                  10.00 - 11.00 - 2.ABC

                                  11.00 - 12.00 - 4.ABC

5.2.            KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ - CIZÍ JAZYKY - MĚSTSKÉ KOLO - 14.00 hod.

6.2.            BASKETBAL - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žákyň - 8.00 hod.

6.2.            CHEMICKÁ OLYMPIÁDA - výběr žáků osmých a devátých tříd

6.2.            ZKOUŠKA LYŽAŘSKÉ VÝZBROJE - účastníci LVVZ - 10.00 hod.

6.2.            RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO - výběr žáků II. stupně - 13.00 hod.

8. - 14.2.    LYŽAŘSKÝ VÝCVIK - přihlášení žáci

17. - 21.2. JARNÍ PRÁZDNINY ŽÁKŮ

14.2.          MEZINÁRODNÍ DEN MATEŘSKÉHO JAZYKA

24.2.          RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO - výběr žáků I. stupně

26.2.          VESLUJEME DO STŘEDU ZEMĚ - SŠ BOHUMÍN

27.2.          RECITAČNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ KOLO - ZUŠ BOHUMÍN - 8.00 a 13.00 hod.      

29.2.          MAŠKARNÍ PLES - WIKIHO VESMÍRNÝ KARNEVAL - 14.00 hod.

        

LEDEN 2020

2. - 3.1.      VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

6.1.            ZAHÁJENÍ VÝUKY PO VÁNOČNÍCH PRÁZDNINÁCH

9.1.            DIVADLO LOUTEK OSTRAVA - 3.AB - 10.30 hod.

9.1.            INFORMAČNÍ SCHŮZKA - USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ - ŠKOLNÍ JÍDELNA - 15.30 hod. 

9.1.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY - KONZULTAČNÍ DEN - 16.00 hod.

13. - 17.1.  USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ - od 12.00 hod.

16.1.          MINIHÁZENÁ - výběr žáků - DDM - 8.15 hod.

17.1.          PLES PRO RODIČE - 19.00 hod. - SOKOLOVNA ZÁBLATÍ

24.1.          SKOK VYSOKÝ - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žáků - 8.30 hod.

28.1.          ZPÍVAT NÁS BAVÍ - 10.00 hod. - ZŠ St. Bohumín

28.1.          FENOMÉN MUZIKÁL - 6. - 9. roč. - 60,- Kč - 11.15 hod.

29.1.          SKOK VYSOKÝ - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žákyň - 8.30 hod.

30.1.          PROJEKTOVÝ DEN - OČMU,... + ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ

31.1.          POLOLETNÍ PRÁZDNINY  

PROSINEC 2019

2.12.          PLAVÁNÍ - 5.AB - 11.00 - 12.00 hod.

3.12.          MINIHÁZENÁ - výběr žáků - DDM - 8.00 hod.

3.12.          VÁNOČNÍ VYSTOUPENÍ ŠKOLNÍHO SBORU - CESMÍNA - 8.00 hod.

                                                                                             - BOBEŠ - 16.00 hod.

4.12.          ŠACHOVÝ TURNAJ V ORLOVÉ - výběr žáků - 8.00 hod.

4.12.          PLAVÁNÍ - 4.ABC - 11.00 - 12.00 hod.

5.12.          MIKULÁŠ VE ŠKOLE

5.12.          VÁNOČNÍ TURNAJ VE STOLNÍM TENISE - 8.00 hod. - výběr žáků

5.12.          MIKULÁŠSKÝ KONDIČNÍ VÍCEBOJ - GYMNÁZIUM - 9.00 hod. - výběr žáků

9.12.          K3 BOHUMÍN - THE DARK TRIP - 8.ABC, 9.AB - 11.00 hod. - 50,- Kč

10.12.        PLAVÁNÍ - 8.ABC - 11.00 - 12.00 hod.

11.12.        ŠKOLNÍ KOLO - DĚJEPISNÁ OLYMPIÁDA - výběr žáků - 8.00 hod.

11.12.        DIVADLO LOUTEK OSTRAVA - 4.ABC - 8.30 hod. - 60,- Kč

11.12.        ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY - ŠKOLNÍ SBOR - 18.00 hod.

12.12.        VÁNOČNÍ KONCERT - GENERÁLNÍ ZKOUŠKY V K3 BOHUMÍN - od 8.00 hod.

12.12.        VÁNOČNÍ ČTYŘBOJ - GYMNÁZIUM - 9.00 hod. - výběr žáků

12.12.        PLAVÁNÍ - 9.AB - 10.00 - 11.00 hod.

12.12.        K3 BOHUMÍN - VÁNOČNÍ KONCERT - 15.30 a 17.00 hod.

12.12.        K3 BOHUMÍN - ŠKOLNÍ VÁNOČNÍ JARMARK - 15.00 - 18.00 hod.

12.12.        VÁNOČNÍ KONCERT - KOSTEL ST. BOHUMÍN - 15.30 hod.

13.12.        K3 BOHUMÍN - ČERTÍ BRKO - 1. - 5. roč. - 9.30 hod. - 50,- Kč

14.12.        GOSPEL + ŠKOLNÍ SBOR - VYSTOUPENÍ V ORLOVÉ - 16.00 hod.

17.12.        ŠKOLNÍ SBOR - VYSTOUPENÍ V KNIHOVNĚ - 16.00 hod.

18.12.        DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - GYMNÁZIUM - 8.00 hod. - zájemci o studium

18.12.        DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - SŠ BOHUMÍN - 9.AB - 13.40 hod.

19.12.        BRUSLENÍ - 4.ABC - 8.00 - 9.30 hod. - 5.AB - 9.30 - 11.00 hod.

20.12.        OČMU, POKOS, ETIKA, DV, GRAMOTNOST

20.12.        BRUSLENÍ - 6. - 7. roč. - 8.00 - 10.30 hod., 8. - 9. roč. - 10.30 - 13.00 hod.

30.12.        SILVESTROVSKÝ BĚH - 15.00 hod. - zájemci

PRAVIDELNÁ VÝUKA BUDE ZNOVU ZAHÁJENA V PONDĚLÍ 6.1.2020!

TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 9.1.2020!

 

LISTOPAD 2019

1.11.           K3 BOHUMÍN - POVĚSTI ČESKÉ - 2.- 5. roč. - 9.30 hod. - 60,- Kč

1.11.           BOSPOR - MĚSTSKÉ KOLO FLORBAL - 2. a 3. roč. - 8.15 hod. - výběr žáků

4.11.           VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ - výběr z nabídky balíčků - 270,- nebo 350,- Kč

4.11.           BOSPOR - PLAVÁNÍ - 6. - 7. roč. - 10.00 - 12.00 hod.

4. - 8.11.     iBOBR - kategorie MINI - 4. - 5. roč.  

4. - 8.11.     iBOBR - kategorie BENJAMIN - 6. - 7. roč.

6.11.           FINANČNÍ SVOBODA - VIII.B - 8.55 - 11.40 hod.

7.11.           FINANČNÍ SVOBODA - VIII.A - 10.00 - 12.35 hod.

8.11.           VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ - výběr z nabídky balíčků - 270,- nebo 350,- Kč

8.11.           BOSPOR - MĚSTSKÉ KOLO FLORBAL - 4. a 5. roč. - 8.30 hod. - výběr žáků

11.11.         DEN VÁLEČNÝCH VETERÁNŮ - 11.00 hod. - ZŠ a MŠ STARÝ BOHUMÍN

12.11.         TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 16.00 hod.

13. - 15.11. iBOBR - kategorie KADET - 8. - 9. roč.

14.11.         ÚP KARVINÁ - IX.AB - volba povolání

14.11.         ZOO OSTRAVA - SOUTĚŽ MLADÝCH ZOOLOGŮ - výběr žáků

14.11.         SUPERSTAR - finále - postupující žáci

18.11.         K3 BOHUMÍN - CESTA KOLEM SVĚTA - 6. - 9. roč. - 10.00 hod. - 65,- Kč

20.11.         BOSPOR - BRUSLENÍ RODIČŮ S DĚTMI - ZAJIŠŤUJE SDRUŽENÍ RODIČŮ 

                  15.30 - 16.45 hod. - vstup zdarma

21.11.         BOSPOR - MĚSTSKÉ KOLO FLORBAL - žáci II. st. - 8.15 hod. - výběr žáků

25.11.         TALENT ROKU - ocenění žáci 

28.11.         DDM - ŠKOLNÍ LIGA MINIHÁZENÉ - 2.kolo - 2. - 3. roč. - 8.00 hod.

28.11.         MĚSTSKÉ KOLO - FINANČNÍ SVOBODA - turnaj škol - 8.15 hod.

30.11.         VYSTOUPENÍ ŠKOLNÍHO SBORU - VÁNOČNÍ TRHY

 

ŘÍJEN 2019

1. - 5.10.    ČTENÁŘSKÝ MARATON - 1.10. -  V.A - 10.00 hod.; 2.10. - IV.B - 8.00 hod.

1. - 7.10.    LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci pátých tříd

2.10.          PLAVE CELÉ MĚSTO - plavci školy

2.10.          EXKURZE PRAHA - žáci IX.A

7. - 12.10.  ŠKOLA V PŘÍRODĚ - BĚLÁ POD PRADĚDEM - žáci třetích tříd

7.10.          DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - výuka V.A - 8.15 hod.

8.10.          DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ - výuka V.B - 8.15 hod.

8. - 14.10.  LOGICKÁ OLYMPIÁDA - žáci druhého stupně

10.10.        DIVADLO - VÁLKA S MLOKY - 8. a 9. roč. - 80,- Kč

11.10.        ČTYŘBOJ - výběr žáků

15.10.        MĚSTSKÉ KOLO V PLAVÁNÍ - výběr žáků

16.10.        FRISBEE - výběr žáků

16.10.        PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN - výběr žáků - 8. a 9. roč.

18.10.        EXKURZE - SVĚT TECHNIKY - V.AB

21.10.        DIVADLO LOUTEK - TAJNÝ DENÍK A. MOLEA - 6. a 7. roč. - 8.30 hod.

                                                                                                 8. a 9. roč. - 10.30 hod.

                  60,- Kč + doprava

21. - 25.10.   DLABÁNÍ DÝNÍ - vybrané třídy

23.10.         ŽIVOT LESA - EKO SOUTĚŽ - výběr žáci šestých tříd

25.10.        OČMU, POKOS, ETIKA, GRAMOTNOSTI  

28.10.        STÁTNÍ SVÁTEK

29. - 30.10.  PODZIMNÍ PRÁZDNINY  

 

ZÁŘÍ 2019

2.9.           SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

                 UKONČENÍ VÝUKY:       I. st.                            9.40 hod.

                                                         II. st.   6. – 7. roč.       9.50 hod.

                                                                    8. – 9. roč.       10.00 hod.

3. - 4.9.     TŘÍDNICKÉ PRÁCE - ŠKOLNÍ ŘÁD, ROZDÁNÍ UČEBNIC, OČMÚ, POKOS, ETIKA...

                  UKONČENÍ VÝUKY:

                        I. st.     1. roč.              9.40 hod.                    II. st.   6. – 7. roč.       12.30 hod.

                                   2. roč.              10.45 hod.                              8. – 9. roč.       12.45 hod.

                                   3. – 5. roč.       11.40 hod.

5.9.           VÝUKA DLE PRAVIDELNÉHO ROZVRHU

5. - 6.9      VÝUKA ŽÁKŮ PRVNÍCH TŘÍD DO 10.45 hod.

5.9.           TŘÍDNÍ SCHŮZKY PRO RODIČE ŽÁKŮ PRVNÍCH, DRUHÝCH, TŘETÍCH A ŠESTÝCH                   TŘÍD - 15.30 hod.

10.9.         FOTOGRAFOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ - FOTOSET  - 100,- Kč 

10.9.         DEN BRANNÉ VŠESTRANNOSTI - výběr žáků

13.9.         DEN POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI - žáci druhých tříd        

23. - 26.9. ADAPTAČNÍ POBYT V PŘÍRODĚ - ŽÁCI ŠESTÝCH TŘÍD - HORNÍ LOMNÁ

24.9.         ČESKÁ SPOŘITELNA - ABECEDA PENĚZ - 4.C /8.15 hod./, 4.A /10.15 hod./

25.9.         ČESKÁ SPOŘITELNA - ABECEDA PENĚZ - 4.B /8.15 hod./

25.9.         DEN ŘEMESEL - žáci devátých tříd

26.9.         SVĚTOVÝ DEN JAZYKŮ

28.9.         STÁTNÍ  SVÁTEK

 

ČERVEN 2019

3.6.            FOTOGRAFOVÁNÍ TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ - 30.- Kč

4.6.            VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - IV.A - 8.00 hod.

4.6.            ATLETICKÉ ZÁVODY ŠKOL - výběr žáků - 8.00 hod.

4.6.            ZVÍDÁLKOVA ZAHRADA - otevření - 14.30 hod.

4.6.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY NEBO KONZULTAČNÍ DEN - 15.00 - 17.00 hod.

5.6.            VÝUKA NA DOPRAVNÍM HŘIŠTI - IV.B - 8.00 hod.

5.6.            SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - VIII.A - 8.00 hod.

6.6.            ŠKOLNÍ VÝLET - III.A, V.B - CHLEBOVICE

6.6.            MĚSTSKÉ KOLO - FOTBAL - výběr žáků - 8.00 hod.

11.6.          RECYKLOHRANÍ - NÁMĚSTÍ - program pro ŠD

12.6.          SVĚT TECHNIKY OSTRAVA - VIII.B - 8.00 hod.

12.6.          ŠKOLNÍ VÝLET  - IX.A - PRAHA

13.6.          ŠKOLNÍ VÝLET - III.B, IV.B - FRENŠTÁT

13.6.          ŠKOLNÍ VÝLET - VII.AB - LYSÁ HORA

14.6.          VYKOPÁVKY V MŠ SMETANOVA - 14.00 hod.

19.6.          EXKURZE - SŠ ŠILHEŘOVICE - VIII.AB - 8.00 hod.

19.6.          ŠKOLNÍ VÝLET - I.AC - KUNÍN

19.6.          K3 BOHUMÍN - RADOST a IMPULS - II. st. bez VIII.B + V.B - 11.00 hod. - 50,- Kč

19. - 24.6.  TŘÍDNICKÉ PRÁCE - ÚPRAVA VÝUKY:

                  1. - 3. roč. :  8.00 - 11.40 hod.

                  4. - 5. roč. :  8.00 - 12.00 hod.

                  6. - 7. roč. :  8.00 - 12.30 hod.

                  8. - 9. roč, :  8.00 - 12.45 hod.

20.6.          K3 BOHUMÍN - RADOST a IMPULS - I. st. + St. Bohumín + VIII.B - 8.30 hod. - 50,- Kč

20.6.          PŘIJETÍ NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ STAROSTOU - 15.00 hod.

21.6.          ŠKOLNÍ  VÝLET VI.B, VII.C - HELFŠTÝN

24.6.          ROZLOUČENÍ S ŽÁKY DEVÁTÝCH TŘÍD - K3 BOHUMÍN - 15.00 hod.

25.6.          ROZDÁNÍ VYSVĚDČENÍ - OBĚDY SE VYDÁVAJÍ OD 9.00 hod.

26. - 28.6.  ŘEDITELSKÉ VOLNO PRO ŽÁKY

  

KVĚTEN 2019

1.5.            STÁTNÍ SVÁTEK

7.5.            DOPRAVNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ KOLO - výběr žáků

8.5.            STÁTNÍ SVÁTEK

8.5.            BĚH ULICEMI MĚSTA - výběr žáků

9.5.            ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÝCH ŠKOL

14.5.          DLOUHÉ ŠTAFETOVÉ BĚHY - 14.00 hod. - výběr žáků

15.5.          ČESKÝ DEN PROTI RAKOVINĚ - prodej květinek - 20,- Kč

15.5.          PLAVÁNÍ - 3. třídy - náhradní termín - 10.00 - 11.00 hod.

15.5.          DOPRAVNÍ SOUTĚŽ - OKRESNÍ KOLO - výběr žáků

17.5.          FINANČNÍ GRAMOTNOST - výběr žáků VIII. a IX. ročník - 8.00 hod.

20.5.          95 let školy - PROSTOROVÁ ZKOUŠKA V K3

21.5.          95 let školy - GENERÁLNÍ ZKOUŠKY V K3

22.5.          95 let školy - VYSTOUPENÍ PRO ŠKOLY V K3 - 8.30 hod.

                                       ÚPRAVA VÝUKY: 1., 2., 3. roč. do 11.40 hod.

                                                                     4., 5. roč. do 12.00 hod.

                                                                     6., 7. roč. do 12.15 hod.

                                                                     8., 9. roč. do 12.30 hod.

                                       PRŮVOD MĚSTEM - 14.15 hod. - sraz dětí školní dvůr

                                                                          14.45 hod. - průvod 

                                       VYSTOUPENÍ PRO RODIČE V K3 - 15.30 hod.

23.5.          95 let školy - ÚPRAVA VÝUKY: 1., 2., 3. roč. do 11.20 hod.

                                                                     4., 5. roč. do 11.40 hod.

                                                                     6., 7. roč. do 12.00 hod.

                                                                     8., 9. roč. do 12.15 hod.

                                       VYSTOUPENÍ PRO RODIČE V K3 - 15.30 hod. a 17.30 hod.

24.5.          95 let školy - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PRO VEŘEJNOST - 8.30 - 16.00 hod.

                                       ŘEDITELSKÉ VOLNO PRO ŽÁKY ŠKOLY

24.5. - 25.5.     EUROVOLBY

27.5.          DOPRAVNÍ VÝCHOVA - 3.A - 8.00 hod.

28.5.          DOPRAVNÍ VÝCHOVA - 3.B - 8.00 hod.

28.5.          MINIVOLEJBAL - 8.00 hod. - výběr žáků

29.5.          DOPRAVNÍ VÝCHOVA - 3.C - 8.00 hod.

29.5.          FOCENÍ TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ

30.5.          FOCENÍ TŘÍDNÍCH KOLEKTIVŮ

31.5.          DEN DĚTÍ 2019

DUBEN 2019

1.4.            ZPĚVÁČEK - ZKOUŠKA - VÝBĚR ŽÁKŮ - 11.40 hod.

3.4.            LEGIO VLAK - 8.A - 10.20 hod.; 9.B - 11.00 hod.; 8.B - 12.20 hod.; 9.A - 13.20 hod.

3.4.            ZPĚVÁČEK - REGIONÁLNÍ KOLO - VÝBĚR ŽÁKŮ - 12.35 hod.

3.4.            ZÁPIS DĚTÍ DO PRVNÍHO ROČNÍKU - 13.00 - 17.00 hod.

4.4.            ŠKOLNÍ SBOR - VYSTOUPENÍ BOBEŠ - 9.00 - 11.00 hod.

4.4.            BASKETBAL - CHLAPCI - MĚSTSKÉ KOLO - 8.00 hod. - výběr

4.4.            ZÁPIS DĚTÍ DO PRVNÍHO ROČNÍKU - 13.00 - 17.00 hod.

4.4. - 5.4.  PYTHAGORIÁDA - ŠKOLNÍ KOLO - výběr žáků

5.4.            MINIHÁZENÁ - 2. + 3. roč. - 8.30 hod. - výběr žáků

8.4. - 13.4. ŠKOLA V PŘÍRODĚ - BĚLÁ POD PRADĚDEM - 3.AC

12.4.          PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - 1. KOLO - ŽÁCI DEVÁTÝCH TŘÍD

15.4.          PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - 2. KOLO - ŽÁCI DEVÁTÝCH TŘÍD

16.4.          PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - 1. KOLO - ŽÁCI PÁTÝCH TŘÍD

16.4.          FRISBEE - 8.00 hod. -  výběr žáků

16.4.          TŘÍDNÍ SCHŮZKY - 15.30 hod.

17.4.          PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY - 2. KOLO - ŽÁCI PÁTÝCH TŘÍD

17.4.          KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ - PPP BOHUMÍN - 8.AB - přihlášení žáci

17.4.          ŠKOLÁK - 1. LEKCE - 15.00 hod. - 16.30 hod.

23.4.          DEN ZEMĚ 

                  KRAJINA V TÍSNI - K3 BOHUMÍN - 8.15 hod. - II. stupeň

                  MEDVĚDI Z KAMČATKY - K3 BOHUMÍN - 10.00 hod. - I. stupeň

23. - 26.4. ŠKOLÁK - 2. - 5. LEKCE - 15.00 hod. - 16.30 hod.

24.4.         MINIVOLEJBAL - 6. a 7. roč. - výběr žáků

24.4.         MINIKOPANÁ - OKRESNÍ KOLO - výběr žáků

26.4.         DOPRAVNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO

 

BŘEZEN 2019

5.3.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY - III.AC - ŠKOLNÍ JÍDELNA  - 15.30 hod.

6.3.            ZPĚVÁČEK ZE SLEZSKA - MĚSTSKÉ KOLO - DDM - starší žáci

6.3.            ZPĚVÁČEK ZE SLEZSKA - MĚSTSKÉ KOLO - ZUŠ - mladší žáci

7.3.            TGM - položení kytice - pamětní místo - výběr žáků

8.3.            K3 - KATES - I. st. - 9.00 - 10.30 hod. - 30,- Kč

                                        II. st. - 11.00 - 12.30 hod. - 30,- Kč

14.3.          BASKETBAL - STARŠÍ ŽÁKYNĚ - 8.30 hod.     

21.3.          BASKETBAL - STARŠÍ ŽÁCI - 8.30 hod.  

22.3.          K3 - LAST WISH - 6. - 9. roč. - 8.30 hod. - 65,- Kč

25.3.          DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - 9.00 - 17.00 hod. - vstup každou hodinu

25.3.          PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ - KNIHOVNA K3

28.3.          BESEDA RENARKON - "KOMUNIKACE A VZTAHY"

                  1. a 2. hod. - VI.B - 40,- Kč

29.3.          PŘEDNÁŠKY

                  8.55 hod. - VII. roč. - dívky - DOSPÍVÁNÍ DÍVEK - 15,- Kč

                  10.00 hod. - VII. roč. - chlapci - NA STARTU MOŽNOSTÍ - 15,- Kč

                  10.55 hod. - VIII.AB - HOLKY Z VENUŠE, KLUCI Z MARSU - 35,- Kč    

ÚNOR 2019

1.2.            POLOLETNÍ PRÁZDNINY

2.2. - 8.2.   LVVZ - MALINO BRDO - RUŽOMBEROK

4.2. - 8.2.   USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ - PALKOVICE - 12.00 - 16.30 HOD.

11.2. - 15.2. JARNÍ PRÁZDNINY

18.2.          SŠ BOHUMÍN - VESLOVÁNÍ - UKÁZKA A TRÉNINK - VI.B, VII.B, VIII.AB, IX.AB

19.2.          RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO PRO 1. ST.

19.2.          KONVERZAČNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ KOLO - ZŠ A MŠ SKŘEČOŇ - 13.30 HOD.

20.2.          BESEDY RENARKON - "KOMUNIKACE A VZTAHY"

                  1. a 2. hod. - VI.C - 40,- Kč

                  3. a 4. hod. - VI.A - 40,- Kč

21.2.          VOLEJBAL - STARŠÍ ŽÁCI - MĚSTSKÉ KOLO - 8.00 HOD.

21.2.          K3 BOHUMÍN - "KDYŽ DRAKA BOLÍ HLAVA" - I. st. - 8.30 hod. - 50,- Kč

21.2.          MEZINÁRODNÍ DEN MATEŘSKÉHO JAZYKA

23.2.          MAŠKARNÍ PLES - VELKÁ TĚLOCVIČNA - 14.00 HODIN

25.2.          RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO PRO 2. ST.

26.2.          K3 BOHUMÍN - "ZLATÝ PODRAZ" - VIII. a IX. roč. - 8. 30 hod. - 50,- Kč

28.2.          RECITAČNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ KOLO - ZUŠ BOHUMÍN - 8.00 HOD.

 

LEDEN 2019

2.1.            VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

3.1.            ZAHÁJENÍ PRAVIDELNÉ VÝUKY

3.1.            ENERGETICKÁ GRAMOTNOST - INTERAKTIVNÍ PŘEDNÁŠKA

                  VIII.A  - 8.00 hod., IX.A - 8.55 hod., VIII.B - 10.00 hod., IX.B - 10.55 hod.

7.1.            ÚP KARVINÁ - IX.B - 9.00 hod.

8.1.            SETKÁNÍ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ - USMĚVAVÉ LYŽOVÁNÍ 2019 - 15.30 hod.

8.1.            TŘÍDNÍ SCHŮZKY NEBO KONZULTAČNÍ DEN - 16.00 hod.

11.1.          MINIHÁZENÁ - 3. kolo - výběr žáků 2. a 3. ročník - 8.00 hod.

14.1.          ÚP KARVINÁ - IX.A - 9.00 hod.   

23.1.          K3 - OHEŇ, ZEMĚ, VODA, VZDUCH - ZŠ ST. BOHUMÍN - 8.30 hod. - 65,- Kč

23.1.          K3 - SCIENCE SHOW - 6. - 9. roč. - 10.15 hod. - 65,- Kč

24.1.          SKOK VYSOKÝ - městské kolo - výběr žáků - 8.30 hod.

25.1.          ŠKOLNÍ PLES - ZRCADLOVÝ SÁL DDM - 19.00 hod.

31.1.          OČMU, POKOS, ETIKA,  VYSVĚDČENÍ / 5. a 6 vyuč. hodina/

1.2.            POLOLETNÍ PRÁZDNINY