BASKETBAL DÍVEK - MĚSTSKÉ KOLO

04.04.2019 16:55

Ve čtvrtek 28. dubna se naše žákyně zúčastnily turnaje v basketbalu, který se konal ve sportovní hale Bospor. Postupně proti sobě nastoupila družstva starších žákyň z pěti bohumínských škol. Za naši školu hrály: A. Mucková, E. Vykydalová, L. Vachtarčíková  z  8. A, K. Fulnečková ze 7. B, B. Masná  ze 6. C, N. Jurzicová, N. Alterová, S. Kovaříková, L. Krestová a V. Molinková z 9.A.  Po velmi napínavé první polovině turnaje měly školy ČSA, Skřečoň a my shodně dvě výhry a jednu prohru. V druhé polovině, kdy už se hrálo o umístění, rozhodoval každý koš. To byla výzva pro naše basketbalistky Káju Fulnečkovou a Barču Masnou, které házely jeden koš za druhým. Soupeřkám nic nedarovaly a hrály s obrovským nasazením taky Adéla Mucková, Eliška Vykydalová a Lenka Vachtarčíková. Nakonec nám uteklo vítězství jen o fous, obsadily jsme krásné 2. místo.

Všem hráčkám patří naše gratulace  a  poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Lenka Ptáková