DEN BRANNÉ A SPORTOVNÍ VŠESTRANNOSTI

16.09.2019 15:13

V úterý 10.9. počasí přálo a tak se po dvou letech opět uskutečnil den branné všestrannosti organizovaný ZŠ a MŠ Skřečoň. Do závodů na Gliňoči se zapojila i naše škola. Závodilo se ve třech kategoriích podle věku. V každé kategorii jsme měli jednu hlídku. Nejlépe si vedla hlídka složená z žáků čtvrtých až šestých tříd, která v konkurenci šestnácti hlídek získala krásné druhé místo. Tuto hlídku tvořili žáci Sylvie Čierňavová, David Linzer, Vít Pavlov, Adéla Stošková, Nela Palovová a Václav Basista. Dík samozřejmě patří i oběma dalším hlídkám, které taktéž vzorně reprezentovali naši školu.

 

Hlídka 1. - 3. třídy: Mikuláš Placzek, Noelie Kubíková, Sebastian Sittek, Sára Bortlíková, Lukáš Čep

Hlídka 4. - 6. třídy: Silvie Čierňavová, David Linzer, Vít Pavlov, Adéla Stošková, Nela Palovová, Václav Basista (2. místo)

Hlídka 7. - 9. třídy: František Basista, Adéla Mucková, Karolína Fulnečková, Viktor Kubinski, Tomáš Hanke, Andrea Czerná

 

Mgr. Jakub Staniek