KONDIČNÍ VÍCEBOJ DÍVEK

06.12.2022 07:20
Dne 5.12. se na gymnáziu konal mikulášský kondiční víceboj dívek. 
Naší školu reprezentovalo celkem 10 dívek. Za mladší žákyně nás reprezentovaly ze 7.A – Kastlová Eliška, Stošková Adéla, Stošková Marie, Kantorová Kateřina, Czerná Tereza a ze 7.C – Bára Gajdová. Holky společnými silami urvaly krásné 2. místo z celkového počtu 13. týmů. Eliška Kastlová navíc skončila na 2. místě mezi jednotlivci ve své kategorii.
Za starší žákyně nás reperezentovaly z 9.C – Eliška Miczková, Laura Kantorová, Tatiana Bontso a z 9.B – Karolína Koždoňová. Ve své kategorii holky vybojovaly 3. místo ze 7. týmů. Laura Kantorová nakonec ovládla celý víceboj za jednotlivce a Tatiana Bontso vyhrála v trojskoku.
Holkám moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Dne 5.12. se na gymnáziu konal mikulášský kondiční víceboj dívek.

Naší školu reprezentovalo celkem 10 dívek. Za mladší žákyně nás reprezentovaly ze 7.A – Kastlová Eliška, Stošková Adéla, Stošková Marie, Kantorová Kateřina, Czerná Tereza a ze 7.C – Bára Gajdová. Holky společnými silami urvaly krásné 2. místo z celkového počtu 13. týmů. Eliška Kastlová navíc skončila na 2. místě mezi jednotlivci ve své kategorii.

Za starší žákyně nás reperezentovaly z 9.C – Eliška Miczková, Laura Kantorová, Tatiana Bontso a z 9.B – Karolína Koždoňová. Ve své kategorii holky vybojovaly 3. místo ze 7. týmů. Laura Kantorová nakonec ovládla celý víceboj za jednotlivce a Tatiana Bontso vyhrála v trojskoku.

Holkám moc gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. V. Mudrová