Kouzelná noc

09.05.2012 11:56

Kouzelná noc aneb spinkáme ve škole

    Dne 19.4. proběhla velká kouzelná noc na naší Základní škole ve Starém Bohumíně. Děti měly bohatý program spojený s návštěvou bunkru. Mnozí z nás ani netuší, jak to v takovém bunkru vypadá a naši nejmenší měli tu možnost do něj nahlédnout. Jejich nadšená očka vypovídala o všem. Dopravu autobusem tam i zpět zařídil  p. Gavelčík.

     Po příjezdu zpět do školy, maminky zajistily vynikající svačinku a to stoly plné různých buchtiček a napečených dobrůtek. Následovala pěkná procházka do bohumínského Clubu Flamingo, kde si děti připravily vystoupení pro své rodiče a nejbližší, kteří se rovněž účastnili  zábavných soutěží. Po takovém výkonu, ale řádně dětem vyhládlo. Následovalo občerstvení a to pizza, kterou zajistil pro naše šikuly p. Sklarčík. Nechyběla ani pravá disco show!

      Začal se blížit večer a zároveň návrat do školy. Došlo i na překvapení, kdy každé dítko dostalo plyšového kamaráda, aby zvládlo spinkání ve školičce. Všichni byli moc stateční a někteří i dokonce překonali svůj strach. Ke sladkému usínání patřila  pohádka na dobrou noc.

    Tímto bych chtěla poděkovat našim sponzorům p. Sklarčíkovi ( Club Flamingo), p. Bašandovi (Stolařství – stavební práce), samozřejmě patří velký dík rodičům a kolektivu zaměstnanců za přípravu a účast na akci.

     Mgr. Radka Bašandová, vedoucí odloučeného pracoviště