MALÁ KOPANÁ - MĚSTSKÉ KOLO

11.06.2019 13:17

Jako už tradičně pořádala naše škola začátkem června fotbalový turnaj mezi základními školami v Bohumíně. Letos se mimořádně omluvila ZŠ Skřečoň a tak se o fotbalový míč utkaly pouze 4 výběry žáků. Turnaj byl do posledního zápasu velice napínavý, protože žádnému týmu se nepodařilo vyhrát všechny tři utkání. O celkovém vítězství tak rozhodovaly vzájemné zápasy a skóre zápasů. Naši kluci klopýtli v zápase se ZŠ ČSA i přes to, že prakticky celé utkání obléhali branku soupeře. Bohužel nedokázali vstřelit gól, zato soupeř hned z několika brejků udeřil.  Přestože naši kluci nasbírali v konečném součtu více bodů a měli i lepší skóre, tak vzhledem ke vzájemnému zápasu se museli smířit s druhým místem právě za ZŠ ČSA. Třetí příčku obsadilo Gymnázium, kterému se podařilo porazit vítěze turnaje. Naši školu reprezentovali: Adam Pustka, Martin Horváth, Patrik Pompa, Martin Hanusek, Jakub Adamík, Petr Nasadil, Ondřej Kubla a Patrik Brak.

Mgr. Jakub Staniek