MINIHÁZENÁ

29.10.2019 13:32

První kolo školní ligy miniházené proběhlo dne 24.10.2019. Turnaje se zúčastnili žáci třetích a čtvrtých tříd naší školy.  Za třetí třídy nás reprezentovali:

Tomáš Klíma, Vojtěch Klíma, Radim Hanusek,Tomáš Schwarz, Lukáš Matulka, Ondřej  Mirga, Tereza Kvonná (III. B), Martina Gaborová a Daniel Labuť (III.A).

Za čtvrté třídy to byla děvčata: Kamila Vavříčková a Bára Gajdová ze  IV.C

Našimi protivníky byli žáci ZŠ Skřečoň a žáci ZŠ ČSA. Školní liga miniházené se hraje především pro zábavu  a radost dětí. Všichni hráči tak hráli s radostí a nadšením, aniž by někdo pocítil zklamání z prohry.

Přesto byli naši žáci velmi soutěživí a snaživí. Radim Hanusek a Lukáš Matulka, jako naši osvědčení brankáři nedali útočníkům šanci. Rychlost  a všímavost obou Tomášů byla skvělým tahem pro přihrávky děvčat čtvrté třídy Báry a Kamily, které nastřílely nejvíce branek.

Celé sportovní dopoledne proběhlo v tělocvičně DDM v Bohumíně a bylo zakončeno závodivými slalomy a překážkovými dráhami.

Děti odcházely s úsměvem na rtech a spokojenosti ze svých výkonů. Společně s našimi žáky se těšíme na druhé kolo školní ligy miniházené, které proběhne začátkem prosince.

Mgr. R. Vavříčková