PLAVÁNÍ - městské kolo

19.10.2018 12:32

V úterý 16.10. se konalo městské kolo v plavání. Naši školu reprezentovalo 26 plavců, kteří obsadili všechny 4 kategorie.  Naši plavci si nevedli vůbec špatně. Kromě krásných individuálních výsledků žáci zvítězili i v kategorii družstev mladších žáků, mladších žákyň a starších žákyň a vybojovali tak postup do okresního kola. Družstvo starších žáků nepostoupilo, ale obsadilo krásné třetí místo. V celkovém součtu bodů všech kategorií jsme letošní městské kolo ovládli a naše škola se stala absolutním vítězem letošního ročníku. Všem reprezentantům patří dík za vzornou reprezentaci.

Prvenství našich plavců ve svých kategoriích:

1. místo znak: Lukáš Orlík, Eliška Vladyková

1. místo prsa: Richard Drobík,

1.místo kraul: Andrea Czerná, Tereza Sklarčiková

1. místo motýl: Sára Skulinová

1.místo polohovka: ml. žákyně, st. žákyně

1.místo štafety: ml. žákyně, st. žákyně

Mgr. J. Staniek a Mgr. K. Lindnerová