PLAVE CELÉ MĚSTO

04.10.2018 08:06

Do včerejší sportovní akce s názvem PLAVE CELÉ MĚSTO se tradičně zapojují také žáci naší školy. Včera se v bohumínském bazénu postupně střídali plavci z jednotlivých tříd, aby svou účastí a svým plaveckým výkonem podpořili celkové skóre za naše město Bohumín. Po registraci dle příslušných věkových kategorií se s nasazením poprali s plaveckým úsekem v délce 100 m. Za svůj výkon každý účastník obdržel set upomínkových předmětů včetně diplomu a karty na volný vstup do bazénu. Nyní se čeká na celkové výsledky a umístění jednotlivých měst zapojených do plaveckého klání.

A už jsou známy výsledky!!! I letos se podařilo obhájit prvenství. Do vod bohumínského bazénu si přišlo zaplavat 992 plavců, z toho 590 mužů a 402 žen, kteří celkem nasbírali 10 065 bodů pro naše město. Na druhém místě skončil Hodonín - 7696 bodů (514 účastníků) a třetí místo patří Vsetínu - 7152 bodů (453 účastníků).  Blahopřejeme všem, kteří svojí účastí podpořili tuto sportovní akci.

Mgr. J. Staniek