PRÁZDNINOVÝ POZDRAV ŠKOLE

28.06.2018 20:13

Již zítra 29.6.2018 uzavřeme školní rok 2017/2018 rozdáním vysvědčení a před námi bude letní čas, čas prázdnin a dovolených, čas relaxační, čas zajímavých zážitků i aktivit. Po tomto nádherném období kalendářního roku se opět sejdeme v novém školním roce, roce ve kterém naše škola oslaví velké narozeniny – 95 let od svého založení. Toto výročí si budeme připomínat po celý nový školní rok řadou akcí. První vlaštovkou, která oslavy připomíná je akce „PRÁZDNINOVÝ POZDRAV ŠKOLE“ do které se můžete zapojit i vy - v tuto chvíli čtenáři našich stránek. Jak? Stačí během období prázdnin a dovolených zaslat pohlednici z místa vašeho pobytu s pozdravem na adresu naší školy - Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín, Seifertova 601, 735 81 Bohumín. Už nyní se těšíme na Vaše pozdravy ze zajímavých míst nejen naší vlasti, ty nejzajímavější a nejoriginálnější budou vystaveny a oceněny. 

Mgr. Miroslav Rosík