RECITAČNÍ SOUTĚŽ - MĚSTSKÉ A OKRESNÍ KOLO

21.03.2022 16:03

V pondělí 15. 3. se konalo v Domě dětí Fontána městské kolo recitační soutěže také pro žáky 2. stupně. Ve III. kategorii reprezentovaly naši školu Alena Kubejková a Nela Polláková ze 7. A a Maxmilián Čep ze 6. C. Za IV. kategorii recitovaly Eliška Semančíková a Anežka Rumpelová obě z 8. B a Ema Ptáková z 9.A.

Ve velké konkurenci žáků z ostatních bohumínských škol nejlépe uspěly Ema Ptáková, která obsadila 2. místo, a Eliška Semančíková vybojovala krásné 1. místo. Obě naše žákyně si svým výkonem zajistily postup do okresního kola, které se konalo v pondělí 21. 3. v Karviné ve Středisku volného času Juventus.

Tam se sešli už zkušení, nejlepší recitátoři z celého okresu. Jejich výkony mnohdy připomínaly talentové zkoušky na konzervatoř. Eliška Semančíková zaujala porotu svým netradičním vystoupení a získala nádherné 2. místo a zároveň postup do krajského kola.

Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.

Všichni soutěžící si zaslouží pochvalu za pěkné výkony a reprezentaci naší školy.

Mgr. L. Ptáková