RECITAČNÍ SOUTĚŽ - ŠKOLNÍ KOLO

24.02.2020 14:20

Dne 24.2.2020 se uskutečnilo v naší škole školní kolo recitační soutěže žáků 1. stupně. Změřit si své síly přišlo 35 recitátorů. V porotě pak zasedly a výkony soutěžících  hodnotily p. uč. L. Strýčková a p. uč. L. Kolarczyková. Čekal na ně velmi těžký úkol, protože měly vybrat z každé kategorie 3 nejlepší. Je třeba pochválit všechny účastníky, jelikož podávali skvělé výkony. Přesto bylo třeba rozhodnout o jejich umístění a vyhlásit ty nejlepší.  Kdo dosáhl nejlepšího umístění?

Za  nultou kategorii přišli recitovat 3 naši odvážní prvňáčci. A jak dopadli?  Na 3.  místě skončila Alexandra Stemon, na 2. místě Karolína Římková a 1. místo získal Petr Hrdý, všichni ze třídy 1.A.

2. kategorii zastupovalo 15 soutěžících ze 2. a 3. tříd. Kdo se umístil v této kategorii na příčkách nejvyšších? Na 3. místě se umístil Sebastian Sittek ze třídy 2.B, na 2. místě skončil Jakub Lekki ze třídy 3.A, 1. místo svým skvělým výkonem získala a v této kategorii zvítězila Nela Juřicová ze 3.B.

Ve 3. kategorii recitovalo celkem 17 recitátorů ze 4. a 5. tříd. V této kategorii 3. místo získala Eliška Giecková ze 4.A třídy, na 2. místě skončila Emilly Babišová z 5.A třídy. 1. místo si vybojovala Vendula Jadrníčková ze 4.A třídy.

Všem soutěžícím, kteří se odvážili a přišli bojovat o postup do městského kola děkujeme a těm, kterým se probojovat podařilo, přejeme v městském kole, které se koná již 27.2. 2020 v místní ZUŠ, hodně úspěchů.  

Bc. L. Kolarczyková