SKOK VYSOKÝ - MĚSTSKÉ KOLO

31.01.2019 16:14

Desetičlenná výprava z druhého stupně naší školy, byla ve středu 30.1. poměřit své síly s vrstevníky ostatních škol v Bohumíně ve skoku vysokém. Mladší kategorii reprezentovali Viktorie Skálová, Adéla Kačmarčíková, Zoe Dostálová a Antonín Fluder. Starší kategorii zastoupili dívky Eliška Vykydalová, Lucie Dušková, Laura Fluderová a hoši Patrik Pompa, Jakub Macho a Dominik Herok. V mladší kategorii se nejvíce dařilo Adéle Kačmarčíkové a Tondovi Fluderovi, kteří svou kategorii ovládli a výkonem 130cm resp. 140cm přeskočili všechny svoje soupeře. V Kategoriích starších žákyň se naším děvčatům nepodařilo udržet v boji o medajle a naše nejlepší skokanka Laura Fluderová bohužel skončila na výšce 125cm. Zajímavý souboj o medailové pozice se však udál v kategorii starších žáků, kde laťku ve výšce 150cm zdolali pouze 4 hoši a to všichni tři žáci naší školy a reprezentant ZŠ ČSA Václav Daniš.  Po velmi napínavém boji nakonec výkonem 160cm soutěž ovládl Václav Daniš, na druhém místě výkonem 156cm skončil Dominik Herok a třetí místo obsadil Jakub Macho, který pokořil laťku ve výšce 153cm. Všem reprezentantům naší školy děkujeme za velmi úspěšnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jakub Staniek