ŠKOLNÍ PLES 2020

27.01.2020 08:21

Sdružení rodičů při Masarykově ZŠ a MŠ Bohumín pořádalo dne 17.1.2020 další ročník školního plesu, který se tentokrát uskutečnil v prostorách Sokolovny v Záblatí. Před samotným plesáním však všechny členy sdružení čekaly realizační schůzky zaměřené na zdárný průběh celého večera. Úkolů byla celá řada od zajištění sálu, hudby, programu, hasičů, občerstvení, propagace, vstupenek, oslovení sponzorů až po přípravu sálu a jeho výzdobu, hodila se každá „aktivní ruka“.  A výsledek?

V den „D“ všechny přítomné u vstupu osobně vítala předsedkyně sdružení paní Lucie Bajnarová welcome drinkem. Ples zahájil průvodce večera pan Jiří Kaleta, krátký vstup připadl i na ředitele školy a pak se na parketu předvedli tanečníci ze souboru Domino Orlová, aby svými tanečními kreacemi uvedli večer plný zábavy, tance, dobrého jídla a pití. O hudební doprovod napříč hudebními směry                            a žánry se postarala formace Štístko MUSIC vedená Romanem Plutou. Během večera bylo pro hosty připraveno bohaté občerstvení  - hlavní chod zajistila a servírovala firma Belfast Pub@Restaurant Bohumín, ostatní pochutiny připravily kuchařky školní kuchyně. Pro zájemce byl k dispozici recesní foto-koutek s řadou rekvizit. Vrcholem společenského setkání byla bohatá tombola. Hlavní cenu - 8 denní reklamní pobyt s ubytováním v plně vybavených apartmánech v jižní části ostrova v Playa de las Americas na Kanárském ostrově Tenerife - věnovala firma Bajny s. r. o. Touto cestou děkujeme všem osloveným sponzorům - firmám a společnostem působícím nejen na území našeho města, kteří věnovali věcné ceny nebo přispěli finančně. Taneční zábava pokračovala až do třetí hodiny ranní.

Věříme, že vyprodaná kapacita sálu a velký počet účastníků, kteří vydrželi až do samotného konce, je důkazem, že 145 účastníků prožilo skvělý večer s výbornou zábavou. Letošní hojná účast je i velkou odměnou pro celý akční a aktivní realizační tým členů Sdružení rodičů při Masarykově ZŠ a MŠ, kteří celý výtěžek věnují na podporu výuky a vzdělávání. Žáci se mohou těšit na novou interaktivní tabuli. Další velkou akcí, které se můžete zúčastnit i se svými dětmi,  je maškarní ples dne 8.2.2020 od 14.00 hodin v budově školy s podtitulem  WIKIHO VESMÍRNÝ KARNEVAL s oblíbeným kamarádem Wikim.

Radka Kaletová - členka Sdružení rodičů