ŠvP - Tři Studně

04.03.2015 07:22

Zdravíme všechny zvědavce ze školy v přírodě. Přesun do místa cílového určení proběhl bez komplikací. Cestou jsme projížděli deštivým počasím, ale v místě ubytování  nás uvítalo polojasné počasí

Po příjezdu jsme všichni posilovali, neboť naše zavazadla byla dosti objemná a bylo je třeba vynosit do jednotlivých pater. Zvládli jsme to... a následoval zasloužený oběd.  

Odpoledne jsme se seznamovali s okolním terénem na dvouhodinové procházce kolem rybníku Medlov. Po večeři jsme měli přednášku o ochraně přírody.

V úterý žáci 2.B a 3.B dopoledne absolvovali program Barvy louky a lesa, procvičovali si smyslové vnímání, pozorovací schopnosti, hráli si na netopýry, mravence a stavěli z přírodnin. Ostatní žáci se dopoledne učili a odpoledne byli všichni na procházce, před večeří jsme ve skupinách stavěli sněhuláky.

Děti jsou veselé a hravé, velmi se jim líbí sníh a koulování.

Dnes dopoledne se lyžaři chystají lyžovat do SKI areálu u Nového Města na Moravě, někteří nelyžaři navštíví muzeum  a památky v Novém Městě a ostatní si budou užívat přírodu, čerstvý vzduch a sníh, který intenzivně padá a padá.