ZPĚVÁČEK - MĚSTSKÉ KOLO

16.03.2016 16:37

Ve středu 16. března proběhlo Městské kolo pěvecké soutěže Zpěváček. Naši školu reprezentovali: Daniel Jendřejek, Anežka Kolarczyková, Anna Janczarová, Natálka Randuchová, Barbora Čepová, Lukáš Orlík, Valérie Vachtarčíková, Jakub Pěch, Tereza Bydlinská a Michaela Skupieňová.

V 1. kategorii, to jsou žáci 1. a 2. tříd, se na 2. místě umístili hned dva naši žáci - Daniel Jendřejek a Anežka Kolarczyková.

Ve 3. kategorii získali ocenění rovněž dva zpěváci. Krásné 2. místo si vyzpívali Lukáš Orlík a Barbora Čepová.

Ve 4. kategorii se na 3. místě umístil Jakub Pěch.

V 6. kategorii, dua, si první místo odnesly Tereza Bydlinská a Michaela Skupieňová.

Všem zpěvákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a postupujícím - Danielu Jendřejkovi a duu ve složení Tereza Bydlinská a Michaela Skupieňová - přejeme hodně štěstí v regionálním kole soutěže, které se uskuteční v Karviné 6.4.2016.