ZVÍŘECÍ OLYMPIÁDA - školní družina

14.04.2011 11:30

 

Ve čtvrtek 24. února 2011 se konala  ZVÍŘECÍ OLYMPIÁDA ve velké tělocvičně naší školy. Přišli si s námi zasportovat žáci ze školních družin ZŠ BEZRUČOVA, ZŠ ČSA, ZŠ SKŘEČOŇ. Soutěžili jsme v těchto disciplínách: skákání přes švihadlo volným stylem na čas, skákání přes překážkovou dráhu na čas, skok z místa s měřením, zdolání žebřin s puzzlováním, hod na cíl a lození s míčem na břiše pozpátku. Aby všem sportovcům bylo veseleji, na každém stanovišti na ně čekala rozpustilá zvířátka. Výkony spravedlivě zaznamenávali rozhodčí z řad osmáků naší školy. 

Jak sportovní odpoledne dopadlo? 

                                                                   1. místo získala ŠD Bezručova

                                                                   2. místo získala ŠD Masarykova

                                                                   3. místo získala ŠD ČSA

                                                                   4. místo získala ŠD Skřečoň

 

Všem děkujeme za účast. Těšíme se na sportovní klání v příštím školním roce.

Fotogalerii naleznete zde: www.mzsb.cz/album/klouboukovy-karneval-skolni-druzina/#p1010408-jpg