Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > DNY PLNÉ NÁVŠTĚV

DNY PLNÉ NÁVŠTĚVV pátek 1. 3. 2024 měli možnost školu navštívit v rámci dne otevřených dveří předškoláci se svými rodiči. Tuto možnost využilo celkem 36 rodičů, kteří společně se svými dětmi prošli školní budovou. Navštívili některé třídy, odborné učebny, školní knihovnu, tělocvičny, školní jídelnu i školní družinu. Dozvěděli se informace k blížícímu se zápisu dětí do prvních tříd, vlastní výuce i přípravnému kurzu "ŠKOLÁK".

V úterý 5. 3. 2024 byl připraven dopolední program pro předškoláky z MŠ Skřivánek. Za doprovodu své paní učitelky I. Gasiorové a paní zástupkyně R. Bašandové se děti seznámily formou hry se školním prostředím. Společně se podívali do hodin běžné výuky, tělocvičny, školní jídelny, počítačové učebny, učebny jazyků i školní knihovny.

Ve středu 6. 3. 2024 školu navštíví žáci pátých tříd ze ZŠ a MŠ Bezručova Bohumín. Mnozí z nich po prázdninách budou žáky Masarykovy základní školy. I pro páťáky je připraven program odpovídající jejich věku - sportovní turnaj ve vybíjené, hodina jazykové přípravy, hodina s digitálními technologiemi a malé překvapení ve školní jídelně. Prostor bude určitě i pro odpovědi na zvídavé dotazy žáků.

Mgr. R. Bašandová