Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > FLORBAL

FLORBALMnozí sportovci jistě ví, že měsíc listopad se nese ve znamení florbalu. Bohumínské školy se utkali ve sportovní hale Bospor hned ve třech kategoriích a naše škola byla samozřejmě u toho. Přestože kluci letos nedosáhli výsledkově na stupně nejvyšší, tak herně podali vynikající týmové výkony a často přehrávali své soupeře, jenže jak už to někdy bývá, chyběly přesné gólové střely. Jak to tedy vše dopadlo?

V kategorii 2. - 3. tříd jsme vybojovali krásné 3 místo. Reprezentovali nás Skupieň Áron, Dolák Ondřej ze 3. A, Kučera Josef, Kajzar Jakub z 3.B, Hanusek Dominik, Hořínek Petr z 2.C, Slavík Tomáš, Franiok Martin z 2.B a Borusík Václav a Janeczková Viktorie z 2.A.

V kategorii do páté třídy jsme rovněž získali 3. místo zásluhou Petra Hrdého, Jana Chorého a Mikuláše Placzka z 5.A a Jonáše Faji, Mirka Kantora, Matyáše Kočvary, Jana Nguena a Adama Sikory z 5.B.

V kategorii starších žáků, to znamená hráčů celého druhého stupně, jsme nakonec brali čtvrté místo ze sedmi škol. Naši školu reprezentovali Štěpán Kubla a Daniel Jendřejek z 9.A, Patrik Warzeska z 9.C, Erik Pospíšil a Tadeáš Tkačík z 8.A, Lukáš Blahovec z 8.B, Timotej Gazda z 8.C a trojice Jakub Světlík, Matyáš Hrčka a Max Kwaśný ze třídy 7.B. Všem reprezentantům děkujeme.

Mgr. J. Staniek