Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBORNezisková organizace VESELÁ VĚDA i letos pořádá během letních prázdnin týdenní příměstské tábory. Pro letošní rok se nabízí tyto termíny:
8. - 12. 7. 2024;
29. 7. - 2. 8. 2024;
26. - 30. 8. 2024.
Tábor je určen pro malé badatele předškolního věku a 1. stupně ZŠ, kteří rádi prozkoumávají zákonitosti ze světa přírodních věd. Věnuje se jednoduchým, věku dětí přizpůsobeným pokusům z oblasti chemie, biologie i fyziky.

Na prázdniny 2024 je pro táborníky připravena dobrodružná cesta plná nových pokusů a poznatků. Veselovědní program nabízí širokou škálu dobrodružných aktivit, které zavedou děti do fascinujícího světa vědy. Během tábora se malí badatelé mohou těšit na kulinářské experimenty, kde budou zkoumat chutě a vůně potravin a pozorovat procesy při přípravě jídla. Čeká je také objevování tajů samotného vzduchu a létání, hrátky s vodou, stavění vodních mlýnků ale i zkoumání blízké přírody a drobných živočichů obývajících potoky a půdu.

Tábory nejsou pouze o zábavě; spojujeme radost se vzděláváním. Poskytujeme dětem nejen prostor pro experimentování, ale také příležitost rozvíjet zvídavost a objevovat svět. Děti budou mít možnost navázat nová přátelství v příjemném prostředí, které podporuje týmovou práci a růst.

Další informace:

Tábor se koná od pondělí do pátku, od 8:00 do 16:00 hodin. Je zajištěn teplý oběd, svačina a pitný režim. Součástí programu je celodenní výlet.

Cena tábora 3 070,- Kč / týden. Je možné hlásit se na jednotlivé dny, poté cena jednoho dne je  714,- Kč. 

Registrace : https://registrace.veselaveda.cz/tabor/?region=&city=&camp=

 

Za tým Veselé vědy

Mgr. Martina Fialová - zakladatelka

www.veselaveda.cz