Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Projekty > Národní plán obnovy

Národní plán obnovyNárodní plán obnovy

Doučování žáků škol

Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

Investice reaguje na potřebu podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Financováno Evropskou unií.

Národní plán obnovy - Doučování žáků škol

Digitalizujeme školu

Realizace investice Národního plánu obnovy - komponenta 3.1

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace Národního plánu obnovy investice přispívá na pořízení učebních pomůcek využitelných k realizaci distanční on-line výuky /ÚZ 33353/ - rok 2020.

DIGI_20.jpg

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace investice přispívá na vybavení žáků digitálními technologiemi pro rozvoj jejich informatického myšlení a digitálních kompetencí a na prevenci digitální propasti /ÚZ 33087/- rok 2022.

Financováno Evropskou unií.

Národní plán obnovy - Digitalizujeme školu DIGI_22.jpg

V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace Národního plánu obnovy investice přispívá na mobilní digitální zařízení pro znevýhodněné žáky za účelem prevence digitální propasti /ÚZ 33088/ - rok 2023.

Financováno Evropskou unií.

DIGI.jpg 

 

 V rámci komponenty 3.1 Inovace ve vzdělávání v kontextu digitalizace Národního plánu obnovy investice přispívá na mobilní digitální zařízení pro znevýhodněné žáky za účelem prevence digitální propasti - rok 2024.

Financováno Evropskou unií.

DIGI_24.jpg